Увійти

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Зв'язатись

Запитання-відповідь

Навчання у Атмосферній Школі за пакетом «Учень» коштує 1500 грн/міс, а пакет «Слухач» – 750 грн/міс. Для дітей з обмеженими освітніми потребами, дітей-сиріт та дітей з багатодітних родин діють знижки – 50%. Для дітей, які перебувають на лікуванні у медичних закладах - навчання безкоштовне. Для отримання цієї знижки необхідно надати відповідні документи.

Ми створили платформу для навчання дітей з цікавими, авторськими уроками, що відповідають навчальній програмі очної школи, затвердженій МОН України.

Після успішного закінчення Атмосферної Школи ми видаємо свідоцтво про здобуття базової або повної загальної середньої освіти державного зразка.

  1. Тестові завдання було створено для самоперевірки, що допомагають учню та його батькам слідкувати за якістю та швидкістю засвоєння навчального матеріалу. Результати цих тестів не впливають на підсумкову семестрову оцінку.
  2. Контрольні та практичні роботи оцінюють вчителі, які працюють в нашій школі. А також за запитом вчитель може сам перевірити та допомогти з поясненням матеріалу. Відповідно до різних предметів – різні строки по оцінюванню.

Вся інформація щодо успішності дитини відображається як в кабінеті учня, так і в кабінеті батьків.

Тести можна проходити безліч разів, але в статистиці успішності учня відобразиться інформація про тест, який був складений першим. Оцінки, отримані під час проходження тестових завдань (самоперевірки), не впливають на семестрові бали.

Контрольні роботи в Атмосферній Школі є обов’язковою складовою навчального процесу кожного учня. Після кожної теми з певного предмету, в кабінеті учня з’являється інформація про заплановану контрольну роботу. День та час написання даної роботи учень може обрати сам, але, розпочавши цю роботу, має годину на її виконання. Зазвичай, учень має виконати завдання контрольної, відображеної на екрані, а потім сфотографувати/відсканувати свою роботу та надіслати на перевірку вчителю.

В кінці уроку є посилання на матеріал для самоопрацювання, що є окремими завданнями. Такі завдання не перевіряються та за них оцінка не ставиться.

Є два варіанти зв’язку з учителем:

  1. онлайн чат з учителем;
  2. онлайн консультація (до 20 осіб під час однієї консультації).

Якщо у батьків чи дітей виникають питання, завжди є можливість зв’язатися з адміністрацією школи (телефон, сайт). Ми завжди на зв’язку та будемо раді Вам допомогти.

Якщо ви не погоджуєтеся з оцінкою – завжди можна зв’язатися з учителем та отримати пояснення оцінки.

Семестрова оцінка складається з оцінок за контрольні роботи, що складаються наприкінці кожної вивченої теми. Річна оцінка формується з двох оцінок з певного предмету: оцінки за перший семестр та другий.

Розмова з директором –  за попереднім записом по телефону, по email T.serebrianska@atschool.com.ua чи у нашому офісі.

За 9 місяців.

Умови оплати прописані в Договорі між сторонами. Оплата здійснюється до 1-го числа наступного навчального місяця. Якщо оплата не здійснена до першого числа, доступ закривається. Оплата здійснюється через liqpay у кабінеті батьків. Аби здійснити оплату перейдіть у розділ «Кабінет батьків» – «Оплати».

Після надання документів, ми надаємо Вам доступ до нашої платформи, де ви можете сплатити за обрану навчальну послугу. Після цього ви отримаєте доступ всіх навчальних матеріалів на платформі. Якщо зарахування до школи відбулося після початку навчального року (наприклад, у жовтні), учень повинен буде сплатити повну вартість навчання за той місяць, у якому він став учнем школи (жовтень). При цьому, учень отримає доступ до всіх навчальних матеріалів від початку навчального року.

Так, ми надаємо демо-версію вам для тестування та ознайомлення. З її допомогою ви зможете проглянути скорочені варіанти уроків. study.atschool.com.ua

Через батьківський кабінет ви у будь-який час можете відслідковувати успішність учня. Вам буде відображено середній бал контрольних робіт, тестів для самоперевірки, а також відсоток вивченого матеріалу, що допоможе вам та учню контролювати навчальний процес. Щотижня батьки також отримуватимуть звіти про успішність дитини.

Тривалість уроку від 10 хвилин. Залежно від дисципліни та теми, цього часу достатньо аби засвоїти матеріал. Але ще є додаткові матеріали, що можуть бути використані, якщо дитина зацікавиться темою.

Просимо надсилати скріншот на пошту challenge@atschool.com.ua Для найшвидшого опрацювання та виправлення неточності, просимо зазначати предмет, клас та номер уроку в темі письма.

Починаючи з 9-го класу ми будемо відстежувати успішність та результати вашої дитини та спрямовувати її до кращого для нього/неї варіантів навчання.

Це позакласна робота, за бажанням, для розвитку soft skills.

Сьогодні це тільки англійська, але в планах ми будемо розширювати вибір мов, які дитина зможе вивчати.

Це залежить від класу, в якому навчається дитина. В особистому кабінеті буде представлений список тижневих уроків з виділеним часом на них. В середньому навчальний тиждень складається з 18-20 навчальних годин.

В школі приймаються тільки оригінали документів. Скан-копії можливі тільки в індивідуальних випадках та для попередньої реєстрації з подальшим наданням оригіналів.

На платформі представлений рекомендований розклад навчання. Але Ви можете самостійно вирішувати та обирати для дитини зручний темп опрацювання матеріалу. В особистих кабінетах учня та батьків буде вказаний відсоток вивчених уроків з певного предмету.

Навчатися можна за допомогою ПК, ноутбука або планшета. Деякі елементи контролю вимагають обов’язкової наявності відеокамери. Наявність Інтернету також обов’язкова.

В розкладі кожного учні представлені відеоуроки фізкультури, які ми радимо виконувати разом з нашим тренером. Для оцінювання даного предмету, буде проведено тестування, що буде представлено у форматі типової контрольної роботи.

Ми закриваємо доступ до платформи, учень відраховується зі школи, ми розриваємо договір та повертаємо документи.

Ні, тільки за участі та при згоді батьків. Дитина – неповнолітня особа, не може сама сплачувати за послуги такого формату.

Go Getter (5-8 кл) та Gold Experience (9-11 кл). Видавництво: Pearson (London, GB).

Якщо помарки та виправлення не заважають вчителю побачити хід думок та роботу учня, оцінка знижена не буде.

Українське законодавство передбачає, що дитина отримає документ там, де її особова справа. Тож дитина може навчатися хоч в кількох школах, але лише в одній отримає свідоцтво про отримання загальної середньої освіти (там, де її особова справа).

У даному випадку, ми проконсультуємо кожного учня окремо.

Платформу було розроблено на основі LMS MOODLE та адаптовано під вимоги нашої школи.

Атмосферний Предмет – це доступ до уроків обраної вами теми будь-якого предмету шкільної програми 5-11 класів. Обравши атмосферний предмет, ви отримаєте доступ до всіх навчальних матеріалів: цікавих авторських уроків, додаткових матеріалів, бібліотеки з понад 400 ліцензійними онлайн підручниками та тестів для самоперевірки. Однак, контрольні роботи та їх перевірка вчителем відсутні. Ціна одного уроку складає 25 грн, а вартість курсу залежить від кількості уроків.