Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Зв'язатись

Запитання-відповідь

Навчання в Атмосферній школі за пакетом «Учень» коштує 2 500 грн/міс, а за пакетом «Слухач» – 800 грн/міс. Для дітей з особливими освітніми потребами, дітей-сиріт і дітей із багатодітних родин діють знижки – 20%. Для дітей, які перебувають на лікуванні у медичних закладах, навчання безкоштовне. Для отримання цієї знижки необхідно надати відповідні документи. Вартість навчання за екстернатною формою навчання становить 6 750 грн за один семестр (пакет «Екстерн») і 30 000 грн (пакет «Екстерн +») за рік. Школярам, які знаходяться за кордоном, пропонується пакет «З Україною в серці» вартість навчання складає 8 500 грн/рік, а за пакетом «З Україною в серці+» – 12 600 грн/рік або 7 000 грн семестр.

Учні Атмосферної школи навчаються за програмою очної форми навчання, що затверджено Міністерством освіти і науки України.

Дистанційна Атмосферна школа має ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної освіти. З розпорядженням можна ознайомитися тут.

Після успішного закінчення Атмосферної школи ми видаємо свідоцтво про здобуття базової або повної загальної середньої освіти державного зразка.

Оцінювання учнів відбувається за системою набору балів. На семестрову та річну оцінки впливають:

  1. Контрольні роботи, що є обов’язковими для виконання всіма учнями, які навчаються за пакетом «Учень». Їх перевіряють вчителі.
  2. Тематичні тести, які автоматично перевіряються, а їхні результати, за бажанням учня, можуть бути зараховані до семестрової оцінки.
  3. Виконання всіх самостійних робіт також може дати 2 додаткових бали.
  4. Виконання тестів для самоперевірки, що є наприкінці кожного уроку, може додати 1 бал до семестрової оцінки.

Таким чином учень і його батьки можуть спрогнозувати та скорегувати семестровий і річний бали, а також знизити стрес, пов’язаний із написанням контрольних робіт.

Детальна звітність про всі виконані роботи, тести для самоперевірки, пройдені уроки та результати контрольних робіт доступні як в учнівському, так і в батьківському кабінетах. Для зручності Вам також надано середній бал учня за кожним предметом, який можна порівняти із середнім балом у класі. У будь-який зручний час Ви можете переглянути успішність учня, проаналізувати, як він засвоює матеріал і які результати отримує.

Тести для самоперевірки – це ті завдання, що є в кожному уроці й перевіряються автоматично. Їх можна проходити безліч разів, а набір запитань за кожної спроби змінюватиметься. До статистики успішності учня буде занесено інформацію про найліпший результат. Якщо учень виконує всі тести для самоперевірки на високому рівні, це може додати до +1 додаткового балу до семестрової оцінки.

До самостійних робіт належать лабораторні та практичні роботи, твори, диктанти, вірші напам’ять, есе, перекази тощо. Самостійні роботи не є обов’язковими, але успішне виконання всіх робіт може додати до +2 додаткових балів до семестрової оцінки.

Контрольні роботи в Атмосферній школі є обов’язковою складовою навчального процесу кожного учня. Після кожної теми з певного предмету (але не більше двох контрольних в семестр) в кабінеті учня з’являється інформація про заплановану контрольну роботу. День і час написання даної роботи учень може обрати сам, але розпочавши цю роботу, має 2 години 30 хвилин на її виконання. Зазвичай здобувач освіти має виконати завдання контрольної, відображеної на екрані, а потім сфотографувати/відсканувати свою роботу й надіслати на перевірку вчителю.

В Атмосферній школі є завдання для самостійного опрацювання, але їх виконання не є обов’язковими. Такі завдання не перевіряють, оцінку за них не ставлять. Але у разі виникнення будь-яких запитань Ви можете написати вчителю в чат на платформі школи або вийти на онлайн-консультацію й отримати відповіді та додаткові пояснення.

Є три варіанти зв’язку з учителем:

  1. онлайн-чат з учителем;
  2. онлайн-консультація (до 20 осіб під час однієї консультації);
  3. постійний контакт з професійним ментором, який тримає зв’язок із батьками та учнями.

Якщо у батьків чи дітей виникають питання, завжди є можливість зв’язатися з адміністрацією школи (телефон, сайт). Ми завжди на зв’язку та будемо раді Вам допомогти.

Якщо Ви не погоджуєтеся з оцінкою, завжди можна зв’язатися з учителем і отримати пояснення щодо отриманих балів, а у разі необхідності подати апеляцію.

Для школярів, що обрали пакет «Учень», навчальний рік триває 9 місяців. Саме за цей період здійснюється оплата. Додаткові платежі відсутні.

Умови оплати прописані в Договорі між сторонами. Оплата здійснюється до 1-го числа за наступний навчальний місяць.  Якщо оплату не здійснено до першого числа, доступ закривається. Оплата здійснюється через liqpay у кабінеті батьків. Щоб здійснити оплату, перейдіть у розділ «Кабінет батьків» – «Оплати».

Після надання документів ми пропонуємо Вам доступ до нашої платформи, де Ви можете сплатити за обрану навчальну послугу. Після цього Ви отримуєте доступ всіх навчальних матеріалів на платформі. Якщо зарахування до школи відбулося після початку навчального року (наприклад, у жовтні), учень повинен буде сплатити повну вартість навчання за той місяць, у якому він став учнем школи (жовтень). Водночас він отримає доступ до всіх навчальних матеріалів від початку навчального року.

Так, ми надаємо безкоштовну демо-версію на 2 тижні для тестування та ознайомлення. З її допомогою ви зможете переглянути уроки в обраному вами класі. study.atschool.com.ua . За необхідності ви можете замовити персональну презентацію нашої платформи.

Тривалість уроку – від 10 хвилин. Залежно від дисципліни та теми, цього часу достатньо, аби засвоїти матеріал. Але ще є додаткові матеріали, що можуть бути використані, якщо дитина зацікавиться темою.

Це позакласна робота, за бажанням, для розвитку soft skills. Терміни виконання, завдання та тему підбирає вчитель.

Учні з 1-4 класи вивчаютсья англійську з профільним вчителем за програмою Pearson. Учні 5-8 класів вивчаються англійську мову за підручниками Go Getter 1-4 , а учні 9-11 – за підручниками Gold Experience. Обидва підручники надають учням змогу приєднатися до навчальної платформи Pearson і вивчати англійську мову за найвищими стандартами.

В наших матеріалах Ви знайдете всю необхідну інформацію для підготовки до ЗНО/ДПА. Тож за бажанням учня підготовка до тестів можлива.

Це залежить від класу, в якому вона навчається. В особистому кабінеті буде надано список тижневих уроків із виділеним часом на них. В середньому навчальний тиждень складається з 18-20 навчальних годин.

На період дії воєнного стану можна відправляти скановані копії всіх відповідних документів.

На платформі пропонується рекомендований розклад навчання. Але Ви можете самостійно вирішувати та обирати для дитини зручний темп опрацювання матеріалу. В особистих кабінетах учня та батьків буде вказано відсоток вивчених уроків із певного предмета.

Навчатися можна за допомогою ПК, ноутбука або планшета. Деякі елементи контролю вимагають обов’язкової наявності відеокамери. Наявність Інтернету також обов’язкова.

У розкладі кожного учня є відеоуроки фізкультури, які ми радимо виконувати разом із нашим тренером. Для оцінювання цього предмета буде проведено тестування, надане у форматі типової контрольної роботи.

Ні, зарахування до школи відбувається тільки за участі та за згоди батьків.

Якщо виправлення не заважають вчителю побачити хід думок та роботу учня, оцінку не знижують.

Українське законодавство передбачає, що дитина отримує документ там, де її особова справа. Тож дитина може навчатися хоч у кількох школах, та лише в одній отримає свідоцтво про здобуття загальної середньої освіти (там, де її зараховано та де є її особова справа).

Звернутися до нашого call centre та надати довідку закордонного навчального закладу з переліком предметів, що вивчаються.

Для цього потрібна посвідка на проживання батьків. Відповідно до чинного законодавства України, ми не можемо видати документ про освіту державного зразка нерезиденту України. Замість цього ми надамо документ про те, що учень прослухав курс навчання.

Платформу було розроблено на основі LMS MOODLE й допрацьовано під вимоги нашої школи.

This will close in 0 seconds