Увійти

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Зв'язатись

Як проходить дистанційне навчання в Атмосферній Школі?

Навчання в Атмосферній Школі

Кожен учень Атмосферної Школи може навчатися за особистим розкладом та в особистому ритмі. Отримавши доступ до навчальних матеріалів, він може переглядати, переслуховувати та перечитувати їх необмежену кількість разів у зручний для нього час. Такий формат дистанційної освіти підійде тим, хто прагне самостійно керувати своїм розкладом, поєднуючи його з хобі, спортивною кар`єрою чи іншими особливостями стилю життя.

Cтруктура типового уроку

  1. Озвучена відеопрезентація.  Це – основний елемент уроку, що детально та доступно пояснює матеріал.
  2. Тести для самоперевірки. Вони допоможуть учню визначити рівень засвоєння матеріалу та підготуватися до контрольних робіт.
  3. Опорний конспект від учителя. Це – лаконічно викладений матеріал уроку, що допоможе зосередитися на головному.
  4. Відео лабораторних робіт. Усі уроки з природничих дисциплін містять відео лабораторних робіт, що є наочним доповненням до теоретичної складової уроку.
  5. Додаткові матеріали. Ці матеріали складаються з ліцензійних онлайн підручників, до яких кожен учень Атмосферної Школи матиме безкоштовний доступ. Ця складова уроку не є обов`язковою до вивчення. За бажанням учень може у будь-який час скористатися матеріалами та поглибити свої знання з певної теми.

Зв`язок з учителем

Зв`язок з учителем можливий у чаті особистого кабінету учня. Наші вчителі зможуть допомогти у питаннях, що пов`язані з матеріалами уроку, тестами для самоперевірки та поясненням результатів контрольних робіт.

Ми також регулярно проводимо планові консультації з кожного предмету, де можуть отримати консультацію не більше 20-ти учнів одночасно. Якщо у Вас та Вашої дитини виникне необхідність особистої консультації з учителем, ми з радістю призначимо Вам консультацію за запитом.

Успішність та оцінки

Детальна інформація про успішність учня доступна у кабінеті учня і в батьківському кабінеті.

Звіт успішності учня, в якому відображаються оцінки з контрольних робіт та середній поточний бал, можна знайти на сторінці «Мої оцінки». Всього у кілька кліків Ви також можете отримати більш детальний звіт про середній бал учня з певного предмету та порівняти його з середнім показником інших учнів у Вашому класі.

Звіт про відсоток вивченого матеріалу також представлений на сторінці «Мої оцінки». Це звіт, що візуально відображає швидкість навчання Вашої дитини. Він у відсотковому відношенні показує кількість вивчених уроків відносно до їхньої загальної кількості.

Наприкінці кожної кожного тижня ми надсилатимемо батькам звіти успішності їхньої дитини, щоб забезпечити послідовність та якість навчання кожного учня.

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Зв'язатись