Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Зв'язатись

Як проходить дистанційне навчання в Атмосферній Школі?

Навчання в Атмосферній школі

Кожен учень Атмосферної школи може навчатися за особистим розкладом та в особистому ритмі. Отримавши доступ до навчальних матеріалів, він може переглядати, переслуховувати та перечитувати їх необмежену кількість разів у зручний для нього час. Такий формат дистанційної освіти підійде тим, хто прагне самостійно керувати своїм розкладом, поєднуючи його з хобі, спортивною кар`єрою чи іншими особливостями стилю життя.

Можливості учнівського та батьківського кабінетів

Cтруктура типового уроку

  1. Озвучена відеопрезентація.  Це – основний елемент уроку, що детально та доступно пояснює матеріал.
  2. Тести для самоперевірки. Вони допоможуть учню визначити рівень засвоєння матеріалу та підготуватися до контрольних робіт.
  3. Опорний конспект від учителя. Це – лаконічно викладений матеріал уроку, що допоможе зосередитися на головному.
  4. Відео лабораторних робіт. Усі уроки з природничих дисциплін містять відео лабораторних робіт, що є наочним доповненням до теоретичної складової уроку.
  5. Додаткові матеріали. Ці матеріали складаються з ліцензійних онлайн підручників, до яких кожен учень Атмосферної Школи матиме безкоштовний доступ. Ця складова уроку не є обов`язковою до вивчення. За бажанням учень може у будь-який час скористатися матеріалами та поглибити свої знання з певної теми.

Як подивитися уроки за поточний, минулий та наступний тижні

Зв`язок з учителем

Зв`язок з учителем можливий у чаті особистого кабінету учня. Наші вчителі зможуть допомогти у питаннях, що пов`язані з матеріалами уроку, тестами для самоперевірки та поясненням результатів контрольних робіт.

Ми також регулярно проводимо планові консультації з кожного предмету, де можуть отримати консультацію не більше 20-ти учнів одночасно.

Які роботи є обов’язковими, а які – ні

Обов’язковими є контрольні роботи. Виконати їх можливо протягом одного тижня, що позначений у календарі в кабінеті учня, а на їх виконання відведено 24 години..

Решта робіт – самостійні роботи (диктанти, практичні, лабораторні, вірші напам’ять, тощо), тематичні тести, тести для самоперевірки – є не обов’язковими. Їх виконання можливе протягом всього семестру та вони надають можливість підвищити учнівський семестровий бал. Зокрема, результат тематичних тестів, що доступні лише на пакеті “Учень” враховується як середнє арифметичне з оцінкою за контрольну роботу, а самостійні роботи та поурочні тести, що доступні на всіх пакетах дозволяють отримати до +2 та до +1 балу до підсумкової семестрової оцінки відповідно.

Консультації, що надають викладачі школи, є також не обов’язковими. Але у разі виникнення будь-яких запитань стосовно вивчаємого матеріалу ми запрошуємо учнів відвідати консультацію та поспілкуватися з вчителями у форматі онлайн.

Завдання для самостійного опрацювання, що є в кожному уроці, також є не обов’язковими роботами та не перевіряються вчителями. З будь-яких питань щодо завдань для самостійного опрацювання, ви можете написати вчителю в чат або запитати на консультації.

Як виконати та зарахувати тематичний тест

Як оцінюються тематичні тести та як вони впливають на оцінку

Тематичні тести перевіряються та автоматично оцінюються системою. Учень має дві спроби на виконання та можливість зарахувати найкращий результат до своєї семестрової оцінки. Якщо ви вирішили “зарахували” результат тематичного тесту, середній бал учня за контрольні роботи буде розраховуватися за результатами всіх контрольних робіт, А ТАКОЖ тематичних тестів.

Як оцінюються тести для самоперевірки та як вони впливають на оцінку

Ці тести є наприкінці кожного уроку та перевіряються системою автоматично. У учня є необмежена кількість спроб на його виконання, а завдання є варіативними. У разі виконання всіх тестів з певного предмету на 100% учень отримує 1 додатковий бал до своєї семестрової оцінки.

Результати тестів для самоперевірки відображаються одразу у відсотках. Це зроблено для того, аби при розрахунку середнього результату за виконання всіх тестів з певного предмету ви відразу бачили, який відсоток від додаткового балу отримав учень.

  • Наприклад: з алгебри є 10 тестів для самоперевірки на семестр. Учень виконав 5 тестів, а його середній бал з цих п’яти тестів склав 80%. Отже, (5 / 10) х 80% = 40% (=0.4 бали). Це є додатковим балом до семестрової оцінки учня.
  • Розглянемо другий приклад: учень виконав всі тести з хімії (їх було 13), а його середній результат за тестування склав 85%. Так, учень отримує 0.85 додаткових бали, адже (13 / 13) х 85% = 85% (=0.85 бали).

Коли урок зараховується як виконаний та чи впливає це на оцінку

Система зараховує урок як вивчений, коли учень подивився відео та виконав тест для самоперевірки. Решта елементів уроку є не обов’язковими. Перегляд уроків ніяк не відображається на оцінці.

Успішність та оцінки

Детальна інформація про успішність учня доступна у кабінеті учня і в батьківському кабінеті.

Звіт успішності учня, в якому відображаються оцінки з контрольних робіт та середній поточний бал, можна знайти на сторінці «Мої оцінки». Всього у кілька кліків Ви також можете отримати більш детальний звіт про середній бал учня з певного предмету та порівняти його з середнім показником інших учнів у Вашому класі.

Звіт про відсоток вивченого матеріалу також представлений на сторінці «Мої оцінки». Це звіт, що візуально відображає швидкість навчання Вашої дитини. Він у відсотковому відношенні показує кількість вивчених уроків відносно до їхньої загальної кількості.

Функціонал календарю в учнівському кабінеті

Як та коли здійснюється оплата за навчання

Оплата за навчання здійснюється на навчальній платформі з батьківського кабінету. Оплата за наступний навчальний місяць повинна бути здійснена до першого числа, у іншому випадку доступ до платформи закривається автоматично.

Рекомендуємо сплачувати в останній тиждень місяця, але за 1-2 дні до його завершення.

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Зв'язатись

This will close in 0 seconds