Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Реферальна програма "1+1"

Даруємо бонуси за лояльність!

  • Станьте адвокатом нашої школи
  • Розкажіть про нас своєму оточенню
  • Отримайте місяць безкоштовного навчання за кожну рекомендацію
  • 4 зарахованих до школи учня від вас – безкоштовний семестр вашій дитині

Розкажіть про Атмосферну!

Наша родина Атмосферних вже досить велика, але ми завжди раді бачити новачків. Тому наша програма лояльності спрямована на тих, хто вже знає нашу школу та охоче її рекомендує іншім. А ми за це даруємо місяць навчання.

💬💙💛
Для ком`юніті батьків

Зарахувати учня

Розкажіть про нас у вашому батьківському форумі, чаті ЖК, групі українців за кордоном. 4 учня від вас – безкоштовний семестр від нашої школи вашій дитині!

👩‍💻🧑‍💻💼
Для приватних компаній

Отримати пропозицію

Запрошуйте колег та коліжанок до школи, об`єднуйтесь в корпоративного клієнта і отримуйте спеціальні умови на навчання дитини зі знижкою до 50%

👨‍👩‍👧‍👦 👶👧🧒
Для великих родин

Зарахувати родину

Вчиться родинами! Зараховуйте дітей, племінників, онуків та дітей родичів до молодшої та старшої школи, і отримуйте спеціальні сімейні пільги на навчання

🏃‍♀⛹‍♂🚴‍♀
Для друзів по спорту

Зарахувати учня

Запрошуйте друзів дитини та одногрупників зі спорту, творчості та мистецтва до нашої школи та за кожне зарахування друга отримуйте безкоштовний місяць навчання
Атмосферна школа в цифрах

Атмосферна школа в цифрах

1 300+

родин вчать в нашій школі 2 і більше дітей одночасно

Атмосферна школа в цифрах

2500+

учнів прийшли за рекомендацією

Атмосферна школа в цифрах

4,8

наш рейтинг в Google за відгуками батьків

Атмосферна школа в цифрах

13

країн ми охоплюємо, в яких зараз живуть та вчаться наші учні

Відгуки

Наші учні та їх батьки діляться своїми враженнями від навчання в Атмосферній школі

Яна Литовченко


Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує🥰 Це був чудовий навчальний рік❤️

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)


Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли ;) І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)


За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Учениця


Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Жанна Косенко


Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)


Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Алла


Дочка вчиться в цій школі. Тепер у неї з'явилося більше вільного часу на секції, гуртки, відпочинок. Можна займатися віддалено, переглянути урок у записі. Я вважаю, що зробила правильний вибір. Дочка дуже рада новій школі.

Векарева Рина

Мама (6 клас)


“Атмосферна” стала нашим вибором) Відмінна комунікація, подача матеріалу, термін здачі. Відучилися цей рік у 6 класі легко та цікаво.

Марина Колос

Мама (7 клас)


Навчальний рік у новій школі завершено 🏫, позаду 7-й клас. Усі контрольні здано, чекаємо на табель. Мій перший рік без стресу, негативу до школи та поборів на штори 🤣 А що так можна було? Знаєте, а я таки пишаюся собою! Це було, без заперечень, одне з найважливіших, доленосних, важких рішень. Я переступила через осуд оточуючих, але вчинила на користь моєї дитини - перевела її до нової школи, до дистанційного закладу “Атмосферна школа”. Це, повірте, дійсно крок у майбутнє. Цей рік прожили не в режимі “лінивий учень і зла мати”, ми були командою в дивовижному освітньому просторі. Уперше школа викликає в мене таке захоплення та глибоку повагу: від керівників та вчителів до адміністратора. Я жодної секунди не шкодувала, що Аліса тут навчається! Я пишаюся цим☺️ і @atschool.com.ua дякую всій команді 🙏! З вами цікаво (буду відвертою, я теж уроки підглядаю☺️) і легко. Процвітання вам та розвитку! До зустрічі в новому навчальному році.

Хорошая Юлія

Мама (6 клас)


Ви часто мене питаєте, як наші успіхи на домашньому навчанні 📚. Ще рано робити якісь висновки, та й, загалом, я сама наразі не бачу цілісної картини. Ми ще не вийшли на виконання завдань день у день (бо пізніше почали), але, звичайно, Маша не сильно через це і турбується. Контрольні роботи не прості, часом не вистачає виділеного часу, щоб відповісти на всі запитання. У звичайній школі вона була відмінницею. Але коли запитую, чи подобається тут, Маша з упевненістю відповідає: “ТАК!” Математику ловить, додаткових занять не потребує, а от з українською .... швидше за все, потрібен буде вчитель. Але я все ж думаю, що їй просто не подобається цей предмет, тому вона його ігнорує (я теж мови не любила). Зате дуже багато часу доня присвячує себе творчості - і це приносить їй задоволення. А я щиро радію за неї.

Інші пакети

Стипендіат

· Доступ до навчального контенту · Атестація · 30 консультацій на місяць · Менторський супровід · Майстер-класи

1 900 грн/міс

Екстерн

· Доступ до навчального контенту · Атестація · 15 консультацій на місяць · Менторський супровід · Можливість пройти 2 семестра за період · Навчання до 31 серпня 2023 року

6 750 грн/сем

Екстерн PLUS

· Доступ до навчального контенту · Атестація · 30 консультацій на місяць · Менторський супровід · Майстер-класи · Два класи за рік

30 000 грн/рік

Слухач

Цей пакет надає доступ до всіх навчальних матеріалів дистанційної школи з обраного вами класу. Навчальний план в Атмосферній Школі відповідає програмі очної школи, яка затверджена МОН

800 грн/міс

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію

Замовити безкоштовну консультацію

Атмосферна Школа – єдина дистанційна школа в Україні для учнів 1-11 класів, що навчає за програмою очного навчального закладу. Школа є повністю ліцензованою, а платформа Атмосферної Школи також має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Тисячі авторських навчальних матеріалів допоможуть дитині з легкістю адаптуватися до дистанційної форми навчання та знайти саме той формат, який є цікавим особисто для неї. Кожен урок в Атмосферній дистанційній Школі складається з п’яти компонентів: цікава, професійно озвучена та якісна відеопрезентація, змістовний конспект від вчителя, тест для самоперевірки, завдання для самоопрацювання та додаткові матеріали, серед яких є безкоштовні посилання на онлайн-ресурси та 400 е-підручників у вільному доступі для кожного учня нашої дистанційної школи. Пакет «Учень» дає змогу будь-якій дитині навчатися в особистому ритмі, поєднувати навчання з хобі та розвивати самостійність та відповідальність. Окрім цього, кожен учень та його батьки мають детальні звіти успішності, що демонструють, які уроки було пройдено, яку оцінку отримав учень з тесту чи контрольної роботи з будь-якого предмета шкільної програми. Навчання в дистанційній школі – унікальна можливість для учнів 1-11 класів отримати загальну середню освіту в атмосфері, яку створюють вони самі.

This will close in 0 seconds