Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Дошкільна підготовка онлайн


Підготуйте свою дитину до легкого вступу та навчання в школі.

6 причин, чому варто записатися

Дошкільна підготовка дає хороший старт для м’якої адаптації дитини у школі. Ми налаштовуємо зв’язок із життям та практикуємо вміння використовувати нові навички на практиці з перших занять.

Все навчання відбувається через гру та знайомі дитині легкі патерни спілкування.

У програму дошкільної підготовки входять інтегровані заняття, що поєднують у собі відразу декілька предметів.

Дошкільна підготовка включає засвоєння основних норм поведінки в колективі та розвиток комунікації з однолітками та вчителем.

Програма дошкільної підготовки була розроблена за авторськими методиками кращих вчителів країни, та вже декілька років доводить свою досконалість.

Наші педагоги не лише подають необхідну інформацію для навчання в школі (алфавіт, цифри, тощо), але й привчають дітей до формату навчання в школі, знайомлять дітей з поняттями “урок”, “перерва”, “завдання”, поведінка на уроці, ігри з однокласниками та іншими шкільними поняттями. Таким чином дитина, коли піде до 1-го класу, вже буде знати, що на неї очікуватиме і буде більш підготовленою.  

land_app_program_img

Цифри, якими ми пишаємось

Цифри, якими ми пишаємось

2200+

дітей ми підготовили до навчання в школі

Цифри, якими ми пишаємось

60%

дітей, що проходили дошкільну підготовку, залишися вчитись в нашій школі

Цифри, якими ми пишаємось

99%

позитивних відгуків ми отримали за весь час існування дошкільної підготовки

Цифри, якими ми пишаємось

860+

міст, включаючи Європу, в яких живуть наші учні сьогодні

Вартість
дошкільної підготовки
онлайн


онлайн формат
інтегровані заняття
2 урока на тиждень
постійний зв'язок з батьками

2000 грн/міс.

ЗаписатисяПриклад заняття


Пробний урок

Доєднатися

Яна Литовченко


Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує🥰 Це був чудовий навчальний рік❤️

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)


Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли ;) І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Олена Луценко


Атмосферна Школа рятували мене в березні і квітні 2022 відеоуроками з історії України. Дякую Вам!

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)


За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Учениця


Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Milena


Ось і добігає кінця навчальний рік, ми до вас прийшли, як кажуть, перший раз в 10-й клас. Хочу висловити подяку школі, вчителям, насамперед за те, що це перший навчальний рік, де я взагалі дитині не допомагала. Я дуже задоволена школою, правильним вибором навчання. Чекаємо на вас першого вересня, бережіть себе!!!

Жанна Косенко


Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)


Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Алла


Дочка вчиться в цій школі. Тепер у неї з'явилося більше вільного часу на секції, гуртки, відпочинок. Можна займатися віддалено, переглянути урок у записі. Я вважаю, що зробила правильний вибір. Дочка дуже рада новій школі.

Векарева Рина

Мама (6 клас)


“Атмосферна” стала нашим вибором) Відмінна комунікація, подача матеріалу, термін здачі. Відучилися цей рік у 6 класі легко та цікаво.

Марина Колос

Мама (7 клас)


Навчальний рік у новій школі завершено 🏫, позаду 7-й клас. Усі контрольні здано, чекаємо на табель. Мій перший рік без стресу, негативу до школи та поборів на штори 🤣 А що так можна було? Знаєте, а я таки пишаюся собою! Це було, без заперечень, одне з найважливіших, доленосних, важких рішень. Я переступила через осуд оточуючих, але вчинила на користь моєї дитини - перевела її до нової школи, до дистанційного закладу “Атмосферна школа”. Це, повірте, дійсно крок у майбутнє. Цей рік прожили не в режимі “лінивий учень і зла мати”, ми були командою в дивовижному освітньому просторі. Уперше школа викликає в мене таке захоплення та глибоку повагу: від керівників та вчителів до адміністратора. Я жодної секунди не шкодувала, що Аліса тут навчається! Я пишаюся цим☺️ і @atschool.com.ua дякую всій команді 🙏! З вами цікаво (буду відвертою, я теж уроки підглядаю☺️) і легко. Процвітання вам та розвитку! До зустрічі в новому навчальному році.

Хорошая Юлія

Мама (6 клас)


Ви часто мене питаєте, як наші успіхи на домашньому навчанні 📚. Ще рано робити якісь висновки, та й, загалом, я сама наразі не бачу цілісної картини. Ми ще не вийшли на виконання завдань день у день (бо пізніше почали), але, звичайно, Маша не сильно через це і турбується. Контрольні роботи не прості, часом не вистачає виділеного часу, щоб відповісти на всі запитання. У звичайній школі вона була відмінницею. Але коли запитую, чи подобається тут, Маша з упевненістю відповідає: “ТАК!” Математику ловить, додаткових занять не потребує, а от з українською .... швидше за все, потрібен буде вчитель. Але я все ж думаю, що їй просто не подобається цей предмет, тому вона його ігнорує (я теж мови не любила). Зате дуже багато часу доня присвячує себе творчості - і це приносить їй задоволення. А я щиро радію за неї.

Стань учнем Атмосферної школи

Стань учнем Атмосферної школи

Пакет
“Учень 1-4 класи”

Навчайтеся в Атмосферній початковій школі за зразком очної школи з повним супроводом учителя або самостійно в зручний час.

Дізнатись більше
Стань учнем Атмосферної школи

Пакет
“Екстерн”

Навчайтеся у власному темпі й отримайте свідоцтво державного зразка з мінімальною кількістю оцінювань.

Дізнатись більше
Стань учнем Атмосферної школи

Майстер-класи

Приходьте на наші пізнавальні класи з зірковими експертами, що надихнуть на пошук та розкриття потенціалу вашої дитини

Дізнатись більше
Стань учнем Атмосферної школи

Пакет
“Слухач”

Покращуйте свої знання за допомогою дистанційних можливостей: отримайте доступ до всіх навчальних матеріалів без зарахування до школи.

Дізнатись більше

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію

Замовити безкоштовну консультацію
Марія, консультант
з освітніх програм «Атмосферної школи»

Атмосферна Школа – єдина дистанційна школа в Україні для учнів 1-11 класів, що навчає за програмою очного навчального закладу. Школа є повністю ліцензованою, а платформа Атмосферної Школи також має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Тисячі авторських навчальних матеріалів допоможуть дитині з легкістю адаптуватися до дистанційної форми навчання та знайти саме той формат, який є цікавим особисто для неї. Кожен урок в Атмосферній дистанційній Школі складається з п’яти компонентів: цікава, професійно озвучена та якісна відеопрезентація, змістовний конспект від вчителя, тест для самоперевірки, завдання для самоопрацювання та додаткові матеріали, серед яких є безкоштовні посилання на онлайн-ресурси та 400 е-підручників у вільному доступі для кожного учня нашої дистанційної школи. Пакет «Учень» дає змогу будь-якій дитині навчатися в особистому ритмі, поєднувати навчання з хобі та розвивати самостійність та відповідальність. Окрім цього, кожен учень та його батьки мають детальні звіти успішності, що демонструють, які уроки було пройдено, яку оцінку отримав учень з тесту чи контрольної роботи з будь-якого предмета шкільної програми. Навчання в дистанційній школі – унікальна можливість для учнів 1-11 класів отримати загальну середню освіту в атмосфері, яку створюють вони самі.

This will close in 0 seconds