Увійти

Пакет «Учень»

Навчайтеся дистанційно за програмою очної школи

Літня акція 1500 грн/міс.
Отримайте ціну попереднього року і в новому 2022-23 н.р.
Пропозиція діє до 15 липня 2022 р.

Пакет «Учень» це

Навчання за програмою рівня стандарту згідно з вимогами МОН

24/7 доступ до всіх авторських цифрових навчальних матеріалів

Свідоцтво державного зразка про середню загальну освіту

Навчання в особистому ритмі

Обравши пакет «Учень», ви отримуєте доступ до

 • авторських навчальних матеріалів, що відповідають навчальному плану очної школи
 • цифрових уроків, що наявні 24/7 протягом всього навчального року та літніх канікул
 • детальних звітів успішності, які відображаються в батьківському та учнівському кабінетах
 • єдиної освітньої платформи та структури навчання в Україні, що визнана міжнародною асоціацією ICDE
 • регулярних консультацій та можливості спілкування в чатах із вчителями
 • проєктної та командної роботи

Структура типового уроку

 • професійно озвучені відеопрезентації тривалістю до 15 хвилин
 • опорні конспекти від вчителів, що стисло пояснюють урок
 • відеолабораторні та практичні роботи з усіх природничих дисциплін
 • тести для самоперевірки в кожному уроці, що перевіряються автоматично
 • 400 е-підручників у вільному доступі, додаткові посилання та інші корисні матеріали

4 484

Відеопрезентацій

13 675

Тестів для самоперевірки

233

Лабораторних та практичних

7 821

Інших навчальних елементів

Приклади уроків

Інструкція

Як проходить навчання


Приклади уроків 5 клас


Приклади уроків 6 клас


Приклади уроків 7 клас


Приклади уроків 8 клас


Приклади уроків 9 клас


Приклади уроків 10 клас


Приклади уроків 11 клас

Вартість навчання

Пакет «Учень» 1-11 клас

Станьте повноцінним учнем Атмосферної школи й отримайте свідоцтво про загальну базову середню освіту державного зразка.

1500 грн/міс.

Вартість навчання у 2021-22 н. р.

Встигніть отримати ціну попереднього сезону і в новому 2022-23 навчальному році.

Пропозиція діє до 15 липня 2022 р.

Надаємо знижку -20% для пільгових категорій

Cтати учнем

Стань «Учнем» в Атмосферній школі за три простих кроки

1

Зареєструйся на платформі та оформи заявку на навчання

2

Оформлюй пакет документів

3

Розпочни атмосферне навчання на платформі!

Відгуки

Наші учні та їх батьки діляться своїми враженнями від навчання в Атмосферній школі

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)


Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли ;) І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)


За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Учениця


Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Ольга Косикова

Мама (8 клас)


Дякуємо! Ви дійсно атмосферна школа!

Жанна Косенко


Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)


Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Алла


Дочь учиться в этой школе, у неё появилось больше свободного времени на секции, кружки, отдых. Можно заниматься удалённо, посмотреть урок в записи. Я считаю, что сделала правильный выбор. Дочь очень рада новой школе.

Векарева Рина

Мама (6 клас)


Атмосферная стала нашим выбором) Отличная коммуникация, подача материала, сроки сдачи. Отучились этот год, 6 класс.

Марина Колос

Мама (7 клас)


Учебный год в новой школе завершен 🏫 позади 7 классов. Все контрольные сданы, ждём табель. Мой первый год без стрессов, негатива к школе и поборов на шторы🤣 А что, так можно было? Знаете, без лишней скромности я горжусь собой! Я приняла одно из самых важных и судьбоносных, тяжелых решений, переступила через осуждения в интересах моего ребенка. И перевела её в новую школу. Это шаг в будущее. Этот год мы были не ленивый ученик и злая мать, мы были командой. В удивительном образовательном пространстве. Впервые школа у меня вызывает восторг и глубокое уважение от создателей школы и учителей до администратора. Я ни секунды не жалела, что Алиса здесь учится! Я горжусь этим☺️ @atschool.com.ua спасибо всей команде 🙏! С вами интересно (я тоже уроки подсматриваю☺️) и легко. Процветания вам и развития! До встречи в новом учебном году.

Хорошая Юлия

Мама (6 клас)


Вы часто меня спрашиваете, как наши успехи на домашнем обучении 📚 Ещё рано делать какие-то выводы, да и в целом я сама ещё не вижу целостной картины 📈 Могу сказать одно, оказалось не так уж просто, как думалось🙄 Объём информации довольно таки большой, сейчас мы ещё не вышли на выполнения заданий день в день(так как позже начали), но конечно Маша не сильно и утруждается. Контрольные работы не простые и порой не хватает выделенного времени, чтобы ответить на все вопросы.В школе она была отличницей.На домашнем есть и 8-ки (если что, меня оценки не волнуют) Но задавая вопрос-всё ли тебе нравится? Маша с уверенностью отвечает ДА! Математику ловит, и в дополнительных занятиях не нуждается, а вот с украинским....скорей всего нужен будет Учитель.Но я больше склоняюсь, что ей просто не нравится этот предмет и она его игнорирует(я тоже языки не любила) Зато очень много времени посвящает себя творчеству, тому, что доставляет ей удовольствие.И я искренне рада за неё.

Атмосферна Школа – єдина дистанційна школа в Україні для учнів 5-11 класів, що навчає за програмою очного навчального закладу. Школа є повністю ліцензованою, а платформа Атмосферної Школи також має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Тисячі авторських навчальних матеріалів допоможуть дитині з легкістю адаптуватися до дистанційної форми навчання та знайти саме той формат, який є цікавим особисто для неї. Кожен урок в Атмосферній дистанційній Школі складається з п’яти компонентів: цікава, професійно озвучена та якісна відеопрезентація, змістовний конспект від вчителя, тест для самоперевірки, завдання для самоопрацювання та додаткові матеріали, серед яких є безкоштовні посилання на онлайн-ресурси та 400 е-підручників у вільному доступі для кожного учня нашої дистанційної школи. Пакет «Учень» дає змогу будь-якій дитині навчатися в особистому ритмі, поєднувати навчання з хобі та розвивати самостійність та відповідальність. Окрім цього, кожен учень та його батьки мають детальні звіти успішності, що демонструють, які уроки було пройдено, яку оцінку отримав учень з тесту чи контрольної роботи з будь-якого предмета шкільної програми. Навчання в дистанційній школі – унікальна можливість для учнів 5-11 класів отримати загальну середню освіту в атмосфері, яку створюють вони самі.