Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger


Дитина не встигає закінчити цей навчальний рік?

Це можна зробити влітку
та отримати табель!Екстерн влітку – це дистанційне навчання без палаючих дедлайнів і зайвого стресу для батьків та дітей.Ви матимете:

Усе літо, щоб спокійно закінчити навчальний семестр 2023-2024 н. р.

Свідоцтво Державного зразка

700+ навчальних матеріалів у кожному класі

Мінімальну кількість оцінювання

Зарахування до наступного класу

Консультації щодо подальшого навчання

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєте
наздогнати шкільну програму

Спробувати демо

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєте
опанувати два роки шкільної програми за один

Спробувати демо

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєте
поєднувати навчання зі спортом, мистецтвом та подорожами

Спробувати демо

Навчання за екстернатною формою здобуття освіти
передбачено Міністерством освіти та науки України

Детальніше

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєте
вчитися у своєму темпі та випереджати програму

Спробувати демо

Чому батьки обирають саме нашу екстернатуру?

бо ми доводимо її ефективність на цифрах

3 280

учнів

таку кількість дітей, що вступили до екстернатури, ми вже навчили

60%

осілість

стільки учнів після екстернатури залишаються вчитися у нашій школі

13

країн

стільки країн ми вже охоплюємо, де живуть та вчаться наші учні

95%

успіху

стільки учнів від загальної кількості екстернів встигають за літо опанувати програму, що пропустили, і вступити в наступний клас

Вартість навчання

З зарахуванням до школи

Програма «ЕКСТЕРН ВЛІТКУ»

 • Доступ до цифрових навчальних матеріалів, які відповідають освітній програмі, затвердженій МОН
 • Індивідуальний навчальний план для екстернів 1-11 класів
 • Індивідуальний менторський супровід
 • Доступ до тестів/контрольних робіт з перевіркою
 • Доступ до лабораторних, практичних робіт та конспектів всіх уроків
 • Аналітика звітності успішності
 • Можливість пройти 1 семестр за період
 • Навчання до 31 серпня 2024 року


По закінченню екстернату учень отримує Свідоцтво про загальну середню освіту і табель державного зразка


4 900 грн/семестр

(-35% від звичайної ціни)

Записатися Спробувати Демо

Станьте екстерном за три простих кроки

1

Зареєструйте себе та учня на навчальній платформі

2

У батьківському кабінеті надішліть заявку на пакет «Екстерн влітку»

3

Наш адміністратор зв’яжеться з вами та допоможе з оформленням документів

Відгуки про нас

Учні Атмосферної Школи та їхні батьки діляться враженнями від дистанційної освіти

Яна Литовченко


Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує🥰 Це був чудовий навчальний рік❤️

Жанна Косенко


Открываем Атмосферную...Урок английского. Четкая структура - видео, конспект урока с грамматикой по полочкам, внизу обязательно ссылка на учебники и страницы, откуда взят материал (ребёнок увидев это, воскликнул: А так можно было?!) Опыты...они их показывают! Представляете?

Оля Патюта

Мама (5 клас)


Перешли в самом конце этого года, 5й класс в Атмосферную. Мы выбрали исходя из того, как ребёнок воспринимает материал, платформу, где ему легче организоваться. Для нас была важна коммуникация с администрацией. Решение было единогласным. Вопрос цены имел значение так же. В классе 20 детей. Были моменты сложностей в связи с разницей программ, но мы уже привыкли, разницу закрыли за 2 недели, с прошлой недели уже на каникулах. Будем летом восполнять потерянный год Спасибо за возможности и АТМОСФЕРУ ❤️

Катя


Мне очень нравится обучение. Не нужно тратить время на дорогу, заниматься можно в любое время, если не понятна какая-то тема, учитель объяснит.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)


Атмосферна Школа звісно! Де ж ми можемо бути? В найкращій школі на планеті! В 7 класі

Рожкова Ольга

Мама (7 клас)


Мы с дочкой затестили демо -версии обеих школ. Дочке больше понравилась Атмосферная, туда и пошли.

Марина Кузьмина


Ребенок занимался САМ, без напоминаний и с интересом! Получал более высокие оценки и веру- " я могу"!

Ксения

Мама (7 клас)


Хочу поблагодарить весь преподавательский состав, кто был с нашими детьми на протяжении всего учебного года. Огромное спасибо за вашу работу, труд, терпение и за то, что ВЫ учите детей быть более ответственными и самостоятельными. На мой взгляд, это отличная работа и взаимопонимание Учитель-Ученик!

Юлія Охрименко

Мама (7 клас)


Мій син закінчує Атмосферну 7 клас. Нам подобається. Все структуровано, чітко, класний зворотній зв'язок. Хто хоче і вміє вчитися , все для цього надано

Ярославна Чернега

Мама учениці 5-го класу


Ребенок в восторге, подача материала классная, администрация реагирует на просьбы моментально. Нам все нравится ;) Наше навчання проходить чудово! Помірне навантаження, багато цікавого. Жити без післяобідньої домашки просто чудово!!!

Тетяна Шевчук

Мама (8 клас)


На Оптиму багато відгуків. На Атмосферне менше, бо вони тільки рік працюють. І там, і там є пробний тиждень, менеджери відповідають на всі питання. Написала собі список, що мені треба від школи. Обрали піти в Атмосферну у п'ятий клас

Чернега Ярослава

Мама (7 клас)


Наше навчання проходить чудово! Помірне навантаження, багато цікавого. Жити без післяобідньої домашки просто чудово!

Марина Колисниченко

Мама ученицы 7 класса


Да, рекомендую! Очень удобный формат обучения. Ребёнок занимается в своём темпе и в своё комфортное время. Моя семиклассница как и я - сова. Её комфортное время - вечер. В формате школы темы можно проходить столько раз, сколько потребуется. В старой гос.школе меня тревожило отношение учителей к ученикам, обзывательства, унижения, текучка учителей (за 5 и 6 класс поменялось 4 учителя математики), что влияло на знания. Наконец-то этого нет! За проверенную контрольную работу учитель хвалит и это очень приятно. Было ли страшно переходить на дистанционное обучение? - Да, было. Долго обдумывала и принимала решение. Долго выбирала среди представленных школ. Почему именно Атмосферная школа? - Мы с дочкой попробовали демо версии нескольких школ. Здесь самый удобный формат. Лучшая структура урока: видео лекция, конспект, литература, задание для самопроверки и тест - всё на одной странице. Интуитивно понятное меню и приятный интерфейс. Жалею ли я о своём решении? - Нет, ни секунды не жалела! Сейчас я вижу, что поступила правильно. А вопросы по поводу социализации и т.д. решаются кружками и общением со сверстниками, с которыми давно дружит ребёнок. Атмосферная школа, я вам благодарна и желаю процветания!

Милена


Удобная платформа, заинтересованные учителя, у которых всегда можно проконсультироваться, интересные уроки, много свободного времени из-за наличия свободного графика - хороший вариант для тех учеников, которые предпочитают самообразование, спокойную обстановку и хотят больше времени посвятить хобби и внеурочной деятельности.

Що таке екстернат? Екстернат – це форма отримання освіти, що дозволяє учням самостійно опановувати навчальну програму середньої загальної освіти в Україні. Дистанційна Атмосферна Школа надає всі необхідні навчальні матеріали для успішного засвоєння програми та проводить семестрове та річне оцінювання екстернів на своїй онлайновій навчальній платформі. Після успішної атестації дистанційна школа надає свідоцтво про загальну середню освіту державного зразка. З ліценцією школи можна ознайомитися тут. Екстернатна форма навчання надає змогу учням самим планувати свій навчальний процес та приділяти особливу увагу саме тим предметам шкільної програми, що є найцікавішими і найнеобхіднішими для них. Учні також мають змогу опанувати програму двох класів за один навчальний рік.

Отримати консультацію

Після зарахування до дистанційної Атмосферної Школи на пакет «Екстерн», учень отримує повний доступ до навчальних матеріалів з обраного ним класу.

 • • Професійно озвучена відеопрезентація за 15 хвилин розкриє тему уроку
 • • Конспект стисло відтворить вивчене
 • • Завдання для самоопрацювання допоможуть закріпити інформацію
 • • Тести для самоперевірки, що допоможуть визначити рівень засвоєння матеріалу
 • • Додаткові матеріали дадуть змогу поглибити свої знання
Спробувати демо

Пакет «Екстерн» надає можливість навчатися в індивідуальному ритмі. Учні отримують доступ до всіх навчальних матеріалів Атмосферної Школи: професійно озвученої відеопрезентації, опорного конспекту від вчителя, завдань для самоопрацювання та текстів для самоперевірки в кожному уроці. Кожен екстерн також отримує доступ до всіх лабораторних та практичних робіт з хімії, фізики, біології та географії. За бажанням учень може виконувати тести, які автоматично будуть перевірені системою. Оцінювання відбувається за семестровою та річною роботою за кожним предметом. Дистанційна Атмосферна Школа надає свідоцтво державного зразка про загальну середню освіту після успішного написання необхідних робіт. Також, якщо потрібно, учень може отримати підтримку ментора та додаткові онлайн-консультації, що допоможуть екстерну ще ретельніше спланувати увесь навчальний процес. Дистанційна школа надає всі необхідні умови для успішного навчання екстернів, а також проводить ДПА у дистанційному форматі (після 9-го класу) та допомагає екстернам зареєструватися на ЗНО за місцем проживання.

This will close in 0 seconds