Онлайн-предмет

Увійти

Онлайн-предмет

Онлайн-предмет – це курс, що надає доступ до уроків з будь-якого предмету зі шкільної програми 5-11 класів на Ваш вибір. Такий курс замінить репетитора, допоможе наздогнати шкільну програму та поглибити знання.

Онлайн-предмет надає доступ до:

  • навчальних матеріалів та всіх уроків з певного предмету, що були вивчені протягом обраного Вами місяця; програма курсів повністю відповідає затвердженій МОН шкільній програмі;
  • тестів для самоконтролю наприкінці кожного уроку, що допоможуть визначити рівень засвоєння матеріалу;
  • детальних звітів успішності, що доступні як для батьків, так і для учня.

Зі структурою типового уроку можна ознайомитися тут.

Вартість курсу
150
грн/місяць/предмет

В цю вартість включено всі уроки, що було вивчено протягом обраного Вами місяця.
*Доступ до курсу дійсний протягом дев’яти місяців.

Отримати консультацію

Покрокова інформація щодо придбання онлайн-предмету

1. Аби отримати доступ до окремого курсу/предмету в Атмосферній Школі, Вам перш за все необхідно зареєструвати себе та учня на нашій навчальній платформі. Обов’язково вкажіть та підтвердіть діючі поштові скриньки задля завершення успішної реєстрації

Увійти / створити акаунт

2. Як тільки Ви увійшли в батьківський кабінет, Вам необхідно обрати певний курс (чи декілька курсів), як це вказано на зображенні. Далі – оплата карткою згідно інструкцій, що з’являться на Вашому екрані.

3. Як тільки пройде оплата, в учнівському кабінеті відкриються доступи до навчальних матеріалів за сплачений Вами місяць. Вони відобразяться у розділі “Мої предмети”.