Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Зв'язатись

Знайомтесь! Це провідні фахівці "Атмосферної школи".

Тетяна Серебрянська

Директорка Атмосферної школи

Захар Симчич

Директор з розвитку

Ігор Михайлюк

Керівник IT розробки

Вадим Мунтян

Заступник директора з методичної роботи

Ірина Єзан

Керівниця освітнього напрямку "Атмосферної школи"

Людмила Айдарова

Керівниця кафедри біології

Тетяна Ільєнко

Керівниця кафедри української мови та літератури

Тетяна Лісіцкая

Керівниця кафедри фізики

Наталя Лисак

Керівниця кафедри мистецтва

Євгеній Варзар

Керівник кафедри інформатики

Валерія Гах

Керівниця кафедри англійської мови

Олена Земцова

Керівниця кафедри математики

Ольга Єременко

Керівниця кафедри початкової школи

Головні складники нашого успіху

Ми побудували школу, де ідеально поєднуються мотивувальний до навчання формат подання матеріалу, продуманий та інформативний аналітичний блок у батьківському кабінеті та команда креативних вчителів.

Система засвоєння матеріалу
5 елементів, наявних у кожному уроці: відеопрезентація, опорний конспект, завдання для самостійного виконання, додаткові матеріали й тест для самоперевірки. Це дозволяє у різний спосіб вивчати, засвоювати та повторювати пройдений матеріал.
Мотивація учнів і поінформованість батьків
Набірна система оцінки дає можливість спрогнозувати й підвищити оцінку, отриману за контрольну роботу: за допомогою додаткових поурочних тестів, тематичних контрольних і самостійних робіт. Аналітика в батьківському кабінеті дозволяє постійно бути в курсі успішності дитини.
Постійне вдосконалення
Ми ніколи не зупиняємося у роботі над покращенням нашого контенту. Уся команда щодня працює над розробкою та впровадженням нових методик, підходів до навчання і міждисциплінарних проєктів.
Вчимо вчитися
Ми вчимо дітей працювати з інформацією й розвивати навички, необхідні для подальшого навчання у виші та дорослого життя. Передусім ідеться про планування часу й організацію роботи. Дитина сама вирішує, коли їй зручно навчатися.
Команда вчителів
Наша команда – це колектив однодумців з міжнародним досвідом роботи, науковими ступенями та неймовірною здатністю спілкуватися з дітьми зрозумілою їм мовою – у соцмережах, за допомогою блогів, які вміють мотивувати і закохати у свій предмет. А командні міждисциплінарні проєкти допомагають учням розвивати комунікативні практики.

Атмосферна школа на карті світу.
Членство у міжнародних організаціях

Для учнів Атмосферної школи – це можливість співпрацювати із закордонними закладами та продовжувати навчання в найкращих університетах і коледжах світу.
Атмосферна школа стала першим і єдиним навчальним закладом в Україні, який приєднався до Міжнародної асоціації дистанційної освіти (ICDE). Членство у цій організації відкриває неймовірні перспективи у міжнародній співпраці для учнів і викладачів нашої школи.
ICDE – міжнародна організація, створена у 30-х роках минулого століття, об’єднує понад 200 навчальних закладів із більш ніж 80 країн, зі штабквартирою в Осло, Норвегія.
У межах співпраці з ICDE наші учні зможуть брати участь у різноманітних спільних міжнародних проєктах та обирати для продовження навчання найкращі ЗВО світу. А вчителі матимуть можливість обмінюватися досвідом із закордонними колегами, залучаючи звідти й учнів для роботи над різноманітними спільними програмами.

Атмосферна школа Online та Offline Ми не обмежуємося лише дистанційним навчанням.
Цікаві offline-проєкти – можливість дослідити міждисциплінарні зв’язки і потоваришувати з однокласниками.

Про нашу школу

Атмосферна Школа – інноваційний проект у галузі дистанційної освіти в Україні від компанії ENSOF – найбільшого українського розробника та виробника шкільного обладнання для STEAM та інклюзивної освіти з 10-річним досвідом роботи на українському та міжнародному ринках. Ми розуміємо важливість якісної освіти та необхідність її доступності для кожного. Працюючи над Атмосферною Школою, ми, перш за все, зробили формат максимально цікавим та мотивуючим до навчання. Для цього ми використовуємо виключно авторські навчальні матеріали, що є інформативними та зрозумілими для сприйняття. Безліч відеоматеріалів, а саме відеолабораторні роботи з природничих наук, наочно та лаконічно демонструють вивчений матеріал, а нестандартна форма викладання викликає інтерес до подальшого навчання. Для тих, хто не впевнений, що варто вивчати не усі теми, ми створили мотиваційні ролики, які допоможуть дитині налаштуватися на ефективне навчання онлайн. Ми цінуємо індивідуальність, тому розкладом онлайн занять в Атмосферній Школі учень керує сам. Дистанційне навчання у власному ритмі дає можливість поєднувати школу з хобі та особливостями стилю життя саме Вас та Вашої дитини. Ми завжди на зв`язку, а наші вчителі готові допомогти учням із засвоєнням матеріалу уроків, поясненням тестів для самоперевірки та обговоренням результатів контрольних робіт. Наша ліцензована дистанційна школа створює умови отримання найкращої освіти онлайн саме для Вашої дитини! Атмосферна Школа Створи свою атмосферу навчання.

Про нашу школу

Тетяна Серебрянська

Директор Атмосферної Школи Тетяна Серебрянська

Відгуки батьків та учнів

Ярченко Руслана

Мама (11 класс)


За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Пшенична Юлія

Мама (11 клас)


Дочка навчається в “Атмосферній школі”, усе подобається. Вражає спокійний процес навчання, чітка платформа, відеоуроки, підготовка до ЗНО з усіх обраних предметів, педагоги - професіонали, закохані у свій предмет) Як мамі, мені подобається дієвий контроль про успішність та проходження матеріалу, який отримую на пошту щотижня у вигляді звіту. У школі на високому рівні організація процесу, адже навіть адміністратори та завуч залучені до навчання моєї дитини. Навчальний рік минає спокійно та комфортно.

Алла Ромашка

Мама (7 класс)


Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Олександра Соколова

Мама (7 клас)


Мама з татом майже весь рік не нервувалися, хіба що під час написання останніх контрольних, виконуючи їх разом із сином перед канікулами. А так, дуже раді, що вчилися саме з вами, бо не доводилося виштовхувати малого з дому до школи о 8-й ранку. Взагалі він став самостійним: сам сідав, коли були час і бажання, вмикав уроки і виконував завдання без нагадувань. 😍

Марина Кузьмина


Дитина весь рік займалася САМА, без нагадувань та з інтересом! Почав отримувати вищі оцінки, а головне - віру в себе; тепер знає точно, що все під силу!!

Білоусова Світлана


Школа супер! Дитина дуже задоволена процесом навчання. Подобається подача матеріалу: все зрозуміло, лаконічно і цікаво. Адміністрація та педагоги на постійному зв’язку з учнями і батьками. Рекомендуємо!!!

Жанна Косенко


Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Марина Колісніченко

Мама (7 клас)


Так, рекомендую! Дуже вигідний формат навчання. Дитина займається у своєму темпі та в зручний час. Моя семикласниця, як і я, – сова. Їй комфортно працювати у вечірній час. Відповідно до формату навчального закладу, теми можна проходити стільки разів, скільки потрібно. У старій державній школі мене турбувало ставлення вчителів до учнів, адже неодноразово були випадки глузування, приниження. Крім того, часто змінювалися вчителі (за 5 і 6 клас змінилося 4 вчителі математики), що негативно впливало на знання. Нарешті цього немає! За перевірену контрольну роботу вчитель хвалить, - і це дуже приємно. Чи було страшно переходити на дистанційне навчання? - Так, було. Довго обмірковувала та вирішувала. Довго вибирала серед представлених шкіл. Чому саме “Атмосферна школа”? Ми з донькою спробували демо-версії кількох шкіл. Тут найзручніший формат. Нескладна структура уроку: відеолекція, конспект, література, завдання для самоперевірки та тест – все на одній сторінці. Інтуїтивно зрозуміле меню та приємний інтерфейс. Чи шкодую я про своє рішення? Жодної секунди не шкодувала! Зараз я бачу, що вчинила правильно. А питання щодо соціалізації вирішуються гуртками та спілкуванням з однолітками, з якими давно товаришує моя дитина. “Атмосферна школо”, я вам вдячна та бажаю процвітання!

This will close in 0 seconds