Увійти

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Зв'язатись

Тетяна Серебрянська

Директорка Атмосферної школи

Захар Симчич

Заступник директора з розвитку

Ігор Михайлюк

Керівник IT розробки

Вадим Мунтян

Заступник директора з навчально-методичної роботи

Андрій Уткін

Керівник кафедри географії. Заступник директора з проєктної та олімпіадної роботи

Людмила Айдарова

Керівник кафедри біології

Гліб Репіч

Керівник кафедри хімії

Тетяна Ільєнко

Керівник кафедри української мови та літератури

Ігор Гольдштейн

Керівник кафедри математики

Тетяна Цибуліна

Керівник кафедри фізики

Денис Темников

Керівник кафедри фізики

Наталя Лисак

Керівник кафедри мистецтва

Євгеній Варзар

Керівник кафедри інформатики

Тетяна Харламова

Керівник кафедри англійської мови

Головні складники нашого успіху

Ми побудували школу, де ідеально поєднуються мотивувальний до навчання формат подання матеріалу, продуманий та інформативний аналітичний блок у батьківському кабінеті та команда креативних вчителів.

Система засвоєння матеріалу
5 елементів, наявних у кожному уроці: відеопрезентація, опорний конспект, завдання для самостійного виконання, додаткові матеріали й тест для самоперевірки. Це дозволяє у різний спосіб вивчати, засвоювати та повторювати пройдений матеріал.
Мотивація учнів і поінформованість батьків
Набірна система оцінки дає можливість спрогнозувати й підвищити оцінку, отриману за контрольну роботу: за допомогою додаткових поурочних тестів, тематичних контрольних і самостійних робіт. Аналітика в батьківському кабінеті дозволяє постійно бути в курсі успішності дитини.
Постійне вдосконалення
Ми ніколи не зупиняємося у роботі над покращенням нашого контенту. Уся команда щодня працює над розробкою та впровадженням нових методик, підходів до навчання і міждисциплінарних проєктів.
Вчимо вчитися
Ми вчимо дітей працювати з інформацією й розвивати навички, необхідні для подальшого навчання у виші та дорослого життя. Передусім ідеться про планування часу й організацію роботи. Дитина сама вирішує, коли їй зручно навчатися.
Команда вчителів
Наша команда – це колектив однодумців з міжнародним досвідом роботи, науковими ступенями та неймовірною здатністю спілкуватися з дітьми зрозумілою їм мовою – у соцмережах, за допомогою блогів, які вміють мотивувати і закохати у свій предмет. А командні міждисциплінарні проєкти допомагають учням розвивати комунікативні практики.

Атмосферна школа на карті світу.
Членство у міжнародних організаціях

Для учнів Атмосферної школи – це можливість співпрацювати із закордонними закладами та продовжувати навчання в найкращих університетах і коледжах світу.
Атмосферна школа стала першим і єдиним навчальним закладом в Україні, який приєднався до Міжнародної асоціації дистанційної освіти (ICDE). Членство у цій організації відкриває неймовірні перспективи у міжнародній співпраці для учнів і викладачів нашої школи.
ICDE – міжнародна організація, створена у 30-х роках минулого століття, об’єднує понад 200 навчальних закладів із більш ніж 80 країн, зі штабквартирою в Осло, Норвегія.
У межах співпраці з ICDE наші учні зможуть брати участь у різноманітних спільних міжнародних проєктах та обирати для продовження навчання найкращі ЗВО світу. А вчителі матимуть можливість обмінюватися досвідом із закордонними колегами, залучаючи звідти й учнів для роботи над різноманітними спільними програмами.

Атмосферна школа Online та Offline Ми не обмежуємося лише дистанційним навчанням.
Цікаві offline-проєкти – можливість дослідити міждисциплінарні зв’язки і потоваришувати з однокласниками.

Про нашу школу

Атмосферна Школа – інноваційний проект у галузі дистанційної освіти в Україні від компанії ENSOF – найбільшого українського розробника та виробника шкільного обладнання для STEAM та інклюзивної освіти з 10-річним досвідом роботи на українському та міжнародному ринках. Ми розуміємо важливість якісної освіти та необхідність її доступності для кожного. Працюючи над Атмосферною Школою, ми, перш за все, зробили формат максимально цікавим та мотивуючим до навчання. Для цього ми використовуємо виключно авторські навчальні матеріали, що є інформативними та зрозумілими для сприйняття. Безліч відеоматеріалів, а саме відеолабораторні роботи з природничих наук, наочно та лаконічно демонструють вивчений матеріал, а нестандартна форма викладання викликає інтерес до подальшого навчання. Для тих, хто не впевнений, що варто вивчати не усі теми, ми створили мотиваційні ролики, які допоможуть дитині налаштуватися на ефективне навчання онлайн. Ми цінуємо індивідуальність, тому розкладом онлайн занять в Атмосферній Школі учень керує сам. Дистанційне навчання у власному ритмі дає можливість поєднувати школу з хобі та особливостями стилю життя саме Вас та Вашої дитини. Ми завжди на зв`язку, а наші вчителі готові допомогти учням із засвоєнням матеріалу уроків, поясненням тестів для самоперевірки та обговоренням результатів контрольних робіт. Наша ліцензована дистанційна школа створює умови отримання найкращої освіти онлайн саме для Вашої дитини! Атмосферна Школа Створи свою атмосферу навчання.

Тетяна Серебрянська

Директор Атмосферної Школи

Відгуки батьків та учнів

Ярченко Руслана

Мама (11 класс)


За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Пшеничная Юлия

Мама (11 клас)


Дочь учится в Атмосферной школе, всё нравится, особенно спокойный процесс обучения, четкая платформа, видео уроки, подготовка к ЗНО по всем выбранным предметам, педагоги влюбленные в свой предмет ) Мне, как маме, нравится контроль об успеваемости и прохождении материала каждую неделю в виде отчёта на почту, организация процесса в общем, внимательность и вовлечённость и администраторов и завуча в обучении моего ребёнка. Спокойно и комфортно.

Алла Ромашка

Мама (7 класс)


Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Александра Соколова

Мама (7 клас)


Мама с папой почти весь год не нервничали, понервничать успели только с последними контрольными, доделывая их с сыном перед каникулами😂😂 А так, очень рады, что учились именно с вами, потому что не приходилось выталкивать малого из дома в школу в 8 утра, он сам садился в свое время, включал уроки и проходил, без напоминаний😍

Марина Кузьмина


Ребенок занимался САМ, без напоминаний и с интересом! Получал более высокие оценки и веру- " я могу"!

Білоусова Світлана


Школа супер! Дитина дуже задоволена процесом навчання. Подобається подача матеріалу: все зрозуміло, лаконічно і цікаво. Адміністрація та педагоги на постійному зв’язку з учнями і батьками. Рекомендуємо!!!

Жанна Косенко


Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Марина Колисниченко

Мама (7 клас)


Да, рекомендую! Очень удобный формат обучения. Ребёнок занимается в своём темпе и в своё комфортное время. Моя семиклассница как и я - сова. Её комфортное время - вечер. В формате школы темы можно проходить столько раз, сколько потребуется. В старой гос.школе меня тревожило отношение учителей к ученикам, обзывательства, унижения, текучка учителей (за 5 и 6 класс поменялось 4 учителя математики), что влияло на знания. Наконец-то этого нет! За проверенную контрольную работу учитель хвалит и это очень приятно. Было ли страшно переходить на дистанционное обучение? - Да, было. Долго обдумывала и принимала решение. Долго выбирала среди представленных школ. Почему именно Атмосферная школа? - Мы с дочкой попробовали демо версии нескольких школ. Здесь самый удобный формат. Лучшая структура урока: видео лекция, конспект, литература, задание для самопроверки и тест - всё на одной странице. Интуитивно понятное меню и приятный интерфейс. Жалею ли я о своём решении? - Нет, ни секунды не жалела! Сейчас я вижу, что поступила правильно. А вопросы по поводу социализации и т.д. решаются кружками и общением со сверстниками, с которыми давно дружит ребёнок. Атмосферная школа, я вам благодарна и желаю процветания!