06.11.2020

Results of the competition “My hobby” for students of our school. Congratulations to the winner!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Під час цих осінніх канікул ми провели конкурс – есе “Моє хобі” серед учнів нашої Атмосферної Школи. Суддею конкурсу есе стала українська письменниця та лауреат багатьох літературних премій – Захарченко Олена Богданівна. Читаючи роботи учасників вона зазначила, що всі роботи були дуже цікаві, але їй все ж таки довелося обрати найзворушливішу та найцікавішу роботу 🙌🏼

Ядвіга-Яна написала найцікавіше есе”, – зазначає Захарченко Олена. Любов до малювання та талант нашої юної учениці надихає! І ми дуже сподіваємося, що наш приз від Атмосферної Школи допоможе їй розвиватися у цьому напрямку. Ми не могли не поділитися її чудовою роботою зі всіма нашими учнями та їх батьками, тому пропонуємо Вашій увазі есе нашої переможниці.


“Мене звуть Ядвіга-Яна Гломбінська. Скільки себе пам`ятаю, завжди тримала у руках олівець або пензлик. Деякі мої наскельні малюнки до цієї пори живуть на стінах нашого будинку.

Моє хобі – це малювання. Я малюю 24/7. Чому, запитаєте. Можливо, все через сімейні легенди. Моя бабуся Ванда з самого дитинства переповідала нам історії роду Гломбінських, основоположником якого став найвідоміший польський художник Ян Матейко. Скільки історій про його прекрасні полотна, про його життя бабуся нам розповіла! Ось тоді я і поринула у прекрасний світ мистецтва. А, можливо, нам із братом передався його талант. Час покаже. Але для того, щоб розвивати свій хист, потрібні зусилля та терпіння. Тому у сім років я пішла у художню школу, де зараз навчаюся вже у четвертому класі.

Мені подобається малювати, малювання – це моє життя. Також я веду свій блог у tiktok, куди знімаю відео, як я малюю (щодня).

Мрію, в дорослому житті продовжити розвиватись у цьому напрямку.”


Переможець конкурсу лише один, але ми також хочемо зазначити дві інші чудові роботи наших учнів: Яна Гломбінського (7 клас) та Максима Бобка (7 клас). Наша суддя конкурсу Захарченко Олена каже: “Есе Яна Гломбінського найсмішніше і найвеселіше, а Максим Бобко написав роботу найбільш продумано і так собі з серйозним підходом 🙂”.


Ян Гломбінський, 7 клас

“Я і мій художній критик

Привіт! Мене звати Ян Гломбінський. Ім`я своє я отримав на честь мого видатного предка Яна Матейка. Він був видатним польським художником. І перше, що я пам`ятаю з дитинства – це прогулянку по вулиці Яна Матейка у Львові. Моя бабуся Ванда дуже багато розповідала мені про мого предка. І тому скільки себе пам`ятаю, я мріяв навчитись малювати. Ще коли мені не виповнилось і двох років, я попросив у Святого Миколая фарби у тюбиках, які я успішно вималював на стіни. Далі було багато зіпсованого паперу і години «творчості». В вісім років я пішов навчатися до художньої школи. Зараз я навчаюся у четвертому класі. За майже чотири роки навчання я намалював сотні робіт. Вони не завжди мені подобаються. Але я продовжую навчатися. Я вивчаю нові техніки, читаю багато різної літератури про художників і їхні стилі малювання. Ще у мене є найголовніший критик моєї творчості – це моя наймолодша сестра Емілія, якій лише вісім місяців. Але це не заважає їй захоплюватись моїми картинами. Художнім критиком вона стала в чотири місяці, коли вперше побачила мою роботу «Матір Такса» і почала агукати до неї. Я дуже ціную думку Емілюсі;) і зроблю усе можливе, щоб мої картини і надалі були для неї найкращими.”


Максим Бобко, 7 класThis will close in 0 seconds