06.08.2020

Ukrainian educational product at GESS Dubai 2020

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Неймовірні роботи, шкільні автобуси майбутнього, дизайнерські меблі замість звичних парт, спортивний інвентар і ще багато інших ноу-хау можна було побачити на глобальній виставці GESS Dubai 2020 в ОАЕ. 500 профільних компаній з 70 країн світу презентували там свої здобутки.

Більшість експертів визнають необхідність якісного безперервного навчання. Проте нам досі не вдається вирішити проблеми, з якими стикається світ.

Помилковим було б вважати, що освітні технології – це виключно витрати. В Об’єднаних Арабських Еміратах вважають, що внесок у людські знання та можливості може приносити і вже приносить великі дивіденди. З цим складно не погодитися.

💡 STEAM

Можливо, саме завдяки цьому увага відвідувачів виставки була прикута до українського стенду. Унікальність освітнього продукту у тому, що обладнання для шкільних класів зі STEAM підходом є комплексним. Це не один експеримент, який виконується протягом одного уроку. Навчальний набір можна використовувати для виконання різних лабораторних робіт протягом усього навчального року, а наукові інструменти легко поєднуються з обладнанням у школах різних країн. Адже перед їх виготовленням був проведений детальний аналіз освітніх програм США, Франції, International Baccalaureate та України.

Важливо пам’ятати, що діти хочуть передусім досліджувати. А отримані на практиці знання – це не вивчені напам’ять сторінки підручника, а дійсно розуміння природничих дисциплін.

Українським розробникам вдалося створити сучасне обладнання, яке задовольняє потреби учнів, викладачів та держави. Таке обладнання вже не перший рік застосовується у закладах середньої та професійно-технічної освіти не лише в Україні.

💡 Сенсоріум

Найважливіше завдання вчителя молодших класів – зберегти та задовольнити природню допитливість дитини, навчити вчитися, заохотити та мотивувати її.

Освітнє рішення «Сенсоріум», яке побачили відвідувачі GESS Dubai 2020, – це поєднання програмного забезпечення, мультиплікації та сучасної цифрової лабораторії. Дитина знайомиться та розбирає на складові десятки явищ вже у початковій школі, а віртуальний провідник разом з реальним вчителем допомагають зрозуміти принципи дій законів природи. Всі ці експерименти виконуються не поодинці, а є частиною продуманої програми з залучення учнів молодшої школи до світу науки. Крім того, «Сенсоріум» не обмежується лише вивченням природничих дисциплін. За допомогою комплексу можна вивчати іноземні мови, мистецтво та інші гуманітарні науки.

💡 Інклюзія

Напрям інклюзивної освіти серед закордонних виробників майже не був представлений на виставці. А от інтерес до теми інклюзії серед відвідувачів виставки – був неймовірним. Універсальна лінійка продуктів українських методистів викликала неабиякий ажіотаж. Шкільні класи зі STEAM підходом,  як і набір інклюзивної дидактики є комплексним, масштабним і  забезпечує усі необхідні стадії роботи з дитиною – від першого тестування навичок до інтенсивних занять на спеціалізовані теми. Підходять вони досвідченим терапістам і початківцям, до яких належать і батьки дітей з особливими освітніми потребами.

Залишається додати, що розробки українців в освітній галузі були високо оцінені міжнародною спільнотою, українські освітні рішення викликали чималий інтерес з боку бізнесу та на даний момент вже було укладено більше десяти попередніх домовленостей про співпрацю.

Це доводить існування великого потенціалу для українських розробників на світовому ринку освітніх технологій 🤓

This will close in 0 seconds