Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Безкоштовне навчання для старшоласників та старшокласниць в складних життєвих обставинах

В рамках програми ми відкриємо світ дистанційної освіти, зробимо процес навчання легким та комфортним, а також атестуємо учнів та учениць 8-11-х класів.

Цей проєкт втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у співпраці з Атмосферною школою.

Умови участі в програмі:

Для ефективного засвоєння навчальної програми, ми радимо учням/ученицям регулярно переглядати уроки та виконувати тести на платформі Атмосферної школи.
У разі непередбачуваних обставин, учень/учениця може взяти паузу в навчанні.

Адміністрація Атмосферної школи регулярно комунікує із батьками або законними представниками учня/учениці зручним способом та готова завжди допомогти у вирішенні будь-яких питань.

Саме тому ми просимо про активний звортний зв’язок.

Регулярне та сумлінне опановування навчальних матеріалів на платформі Атмосферної школи, а також виконання атестаційних робіт допоможе учням/ученицям постійно розвиватись, покращувати свої академічні навички та отримати наприкінці навчального року документ про освіту.

Умови участі в програмі:

Участь у програмі передбачає конкурсний відбір. Набір відбуватиметься по мірі подачі заявок, у відповідності до визначених критеріїв. Кількість місць обмежена.

Щоб взяти участь у програмі, слід відповідати наступним трьом критеріям:  • 1. Не мати можливості навчатися оффлайн.
  • 2. Не мати можливості навчатися онлайн у своїй державній школі.
  • 3. Відповідати хоча б одній із зазначених вразливих категорій:

  • - діти із багатодітних сімей;
  • - діти-сироти, напівсироти;
  • - діти, позбавлені батьківського піклування;
  • - діти з інвалідністю.Долучитися до відбору

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні.
Програма сприяє молодіжним інноваціям і підприємництву, працевлаштуванню і розбудові кар’єри, посиленню участі молоді у прийнятті рішень у громадах та на національному рівні, а також підвищує потенціал української молоді бути рушійною силою толерантності та поваги до різноманітності.
Створюючи сприятливе середовище та відновлюючи доступ до формальної та неформальної освіти, програма підсилює можливості молоді реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.
«Мріємо та діємо» творить зміни в Україні з молоддю для молоді. Залучає молодих українців та українок до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, посилює спроможність різних інституцій надавати молоді якісні послуги, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.Більше можливостей для молоді можна знайти на сторінках в Facebook та Instagram

Ця сторінка стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є відповідальністю Атмосферної школи і необов’язково відображає погляди IREX, USAID чи Уряду Сполучених Штатів.