Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Дистанційне навчання у початковій школі

Пакет «Учень» 1-4 класи

 • Зарахування на навчання за програмою «Учень PRO».
 • Безболісна адаптація до школи у супроводі педагогів високої кваліфікації.
 • Доступ до сучасних програм.
 • Повернення до 18% вартості навчання онлайн у 1-4 класах за податковою знижкою

Що чекає на учня в Атмосферній школі

 • 4-5 дистанційних уроків на день з педагогами;
 • матеріали для самостійного дистанційного навчання у початковій школі (1-4 клас) у зручний час;
 • підтримка постійного зв’язку вчителя з дітьми та батьками;
 • наповненість класів — до 20 учнів;
 • підтримка уваги учня на необхідному рівні під час заняття;
 • щоденне ранкове коло школярів;
 • допомога в опануванні навчальної платформи.
 • Сучасна платформа покоління 3.0
 • Учнівський і батьківський кабінети
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
 • Сформований розклад та матеріали для дистанційного навчання
 • Збереження досягнень дитини на платформі
 • Відеопрезентація тривалістю до 15 хвилин у кожному уроці
 • Інтерактивні навчальні вправи, що вбудовані в платформу
 • Захоплюючі 3D моделі
 • Проєктні роботи з математики та дисципліни «Я досліджую світ»
 • Професійні відео з поясненням перебігу виконання практичних робіт до таких уроків, як: «Мистецтво», «Я досліджую світ», «Дизайн і технології»
 • Авторські зошити для 1 класу
 • 2 год/тиждень для учнів 1 класу
 • 3 год/тиждень для учнів 2-4 класів
 • За програмою Pearson (Великобританія)
 • Онлайн заняття з учителем враховано до вартості пакету
 • Відсутність оплат за додаткові послуги та матеріали
Що чекає на учня в Атмосферній школі

Вартість навчання


Учень online

 • · Доступ до навчального контенту
 • · Атестація
 • · Менторський супровід
 • · Майстер-класи

2 890 грн/міс.

Стати учнем

👩‍🦰👨‍🦰 Вибір батьків


Учень PRO

 • · Доступ до навчального контенту
 • · Атестація
 • · Менторський супровід
 • · Майстер-класи
 • · Щоденні додаткові заняття з вчителем
 • · 3 індивідуальні консультації на місяць


4 290 грн/міс

Стати учнем

Наші вчителі

land_app_experts_img

Керівниця кафедри Початкової школи

Ольга Єременко

Привіт! Мене звати Ольга Володимирівна. Я - викладачка педагогіки та методики початкової освіти. Педагогічний стаж 12 років. Полюбляю навчатися та навчати. Авторка конспектів уроків до шкільних підручників та зошитів схвалених МОН України. Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання - «Старший учитель»

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Анастасія Болдог

Привіт! Я Анастасія, учителька початкових класів Атмосферної школи. З дитинства в мене було чітке усвідомлення, що я стану вчителем. Оскільки люблю навчати, вмію вислухати та допомогти знайти вихід із будь-якої ситуації. Вивчаю психологію, читаю книги та займаюся танцями. Стану для тебе наставником: учителем, психологом і коучем. Навчу досліджувати світ, допоможу знайти в собі таланти та розвинути їх, сприятиму використанню та вдосконаленню здібностей.

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Анастасія Шокот

Привіт! В Атмосферній школі працюю з молодшими учнями. Упевнена, що навіть найдосвідченішому вчителю є чому навчитися і у наймолодших учнів, оскільки вони точно ніколи не стоять на місці, прагнуть знань та, хоч і по секрету, розкривають різні цікавинки сучасного світу!) Окрім вчителювання, люблю розвантажуватись слуханням музики та співом, трішки граю на гітарі. Також я є практикуючим логопедом. Девіз: "Маленька праця краща за велике безділля!"

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Тетяна Пилипчук

Вітаю! Мене звати Тетяна і я учителька початкових класів в Атмосферній школі. Як усім відомо, початкова школа для учнів має стати потужним стартом для опанування знань у наступних класах. А тому навчання має бути веселим і цікавим, а вчителька повинна вміти так організувати навчальний процес, щоб діти прагнули до нових знань, і їх не зупиняли жодні труднощі на цьому шляху. Мені подобається бути з учнями в потоці та на одній хвилі, тому один, два, три… Ловіть атмосферну хвилю та пірнаймо в знання!

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Анастасія Трьохбратська

Привіт усім! В Атмосферній школі я працюю вчителькою початкових класів. Маю досвід роботи з дошкільнятами, дітьми з особливими освітніми потребами в дитячих садочках та корекційному центрі. Також працювала тьютором в середніх і старших класах. Я закінчила магістратуру, за освітою - практичний психолог, але кожного дня продовжую вчитись новому. Відвідую курси для підвищення професійного рівня, а також вивчаю мови. У мене є декілька захоплень: гра на фортепіано, рукоділля, малювання та дизайн. Я вірю в те, що найкращий спосіб навчатись – це обмінюватися досвідом і знаннями.

land_app_experts_img

Учителька
англійської мови

Лілія Лужна

Hello! Мене звати Лілія. Я – вчителька англійської мови в Атмосферній школі. Вважаю, що навчання має відбуватись креативно, легко, та з застосуванням сучасних методик. Саме тому я регулярно підвищую свою кваліфікацію та відвідую різні тренінги, у тому числі з носіями мови. Зроблю все можливе, щоб зацікавити учнів і доведу, що англійська - це сучасно, інтерактивно та весело! Нумо пірнати у світ англійської разом! Зі мною – атмосферно! Доєднуйтесь!

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Тетяна Смаглюк

Вітаю! Мене звати Тетяна і я учителька початкових класів в Атмосферній школі. Як садівник доглядає молоді саджанці, так і я – допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими, творчими, здатними примножувати добро. Я вірю в своїх учнів! Моїм педагогічним кредом є "Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим... Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень - це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним".

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Ксенія Смірнова

Вітаю! Я Ксенія, учителька початкових класів Атмсоферної школи. «Не даруй дитині картину – подаруй їй фарби і полотно», – значить навчити дитину міркувати, творити, і використовувати свої здібності, які закладені природою, не загубити цей дар, можна лише коли вчитель з чистим люблячим серцем йде до учня, адже творчість —  це похідна інтелекту, заломлена через мотиваційну структуру. Саме цього принципу я дотримуюсь в своїй педагогічній діяльності. Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу та радість життя.

land_app_experts_img

Учителька
англійської мови

Вікторія Подик

Вітаю! Я Вікторія, вчителька англійської мови в Атмосферній школі. Вважаю, що вивчення мови має бути цікавим, комфортним та результативним. Саме тому, намагаюсь бути не тільки вчителем, а і другом для вашої дитини. Зі мною, учні не соромляться говорити та висловлювати свою думку іноземною мовою. Найкраща винагорода для мене, коли учні з нетерпінням чекають наступного заняття!

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Надія Мельник

Вітаю! Я вчитель початкових класів із досвідом роботи більше 10 років. Кажуть, щоб навчити дитину, потрібно стати для неї прикладом, і це одна з складових мого професійного кредо. Навчання має бути цікавим та нести в собі навички, які можна використати у життєвих ситуаціях, - саме це я впроваджую на своїх уроках. Мій досвід роботи у Європі допоміг сформувати власний образ сучасного вчителя: вихований та професійний, людяний та чесний. Власним прикладом виховуємо розумничків Атмосфесної школи!

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Влада Іванова

Всім привіт! Я вчитель початкових класів Атмосферної школи! Вважаю, що вчитель має бути не тільки наставником і порадником, людиною, що дарує знання, а й другом. Тим, кому можна довіритися, з ким можна розкритися і почуватися вільно та впевнено. Перший вчитель - це та людина, яка допомагає збудувати фундамент знань і впевненості. Любити серцем кожного учня, розуміти, допомагати, відчувати потребу дитини, бути прикладом і опорою. Саме цього дотримуюсь у своїй роботі. Моє педагогічне кредо, стало ідентичним з моїм наставником - "Серце віддаю дітям".

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Тетяна Саврук

Найщиріші вітання! Я вчитель початкових класів "Атмосферної школи". Завдяки роботі з учнями я щодня надихаюсь на нові звершення, дослідження, на створення грайливої та творчої атмосфери під час навчання. Впевнена, що лише власним прикладом можу гідно виховувати та навчати дітей. В житті та праці керуюсь словами О. Довженка: "Щоб зворушити, треба бути зворушеним, щоб радувати, просвітлювати душевний світ, треба нести просвітленість у своєму серці..." Тож сердечно запрошую до навчання у колі дружньої родини нашої школи!

land_app_experts_img

Учителька
початкових класів

Христина Париляк

Вітаю! Я вчитель початкових класів у Атмосферній школі. Вважаю, що вчитель - це професія серця. Вчитель - це та людина, яка віддає своїм учням не лише багаж знань, а й свої емоції. Моє педагогічне кредо : "Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення та добра"

ДоєднатисяПриклади уроків


Як проходить навчання


Приклади уроків 1 клас


Приклади уроків 2 клас


Приклади уроків 3 клас


Приклади уроків 4 клас

Доєднатися

Атмосферна школа в цифрах

Атмосферна школа в цифрах

10 000+

учнів

Атмосферна школа в цифрах

26 340+

авторських навчальних матеріалів

Атмосферна школа в цифрах

100%

позитивних відгуків батьків та дітей

Атмосферна школа в цифрах

13

країн ми охоплюємо, в яких зараз живуть та вчаться наші учні

Відгуки

Наші учні та їх батьки діляться своїми враженнями від навчання в Атмосферній школі

Яна Литовченко


Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує🥰 Це був чудовий навчальний рік❤️

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)


Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли ;) І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)


За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Учениця


Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Жанна Косенко


Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)


Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Алла


Дочка вчиться в цій школі. Тепер у неї з'явилося більше вільного часу на секції, гуртки, відпочинок. Можна займатися віддалено, переглянути урок у записі. Я вважаю, що зробила правильний вибір. Дочка дуже рада новій школі.

Векарева Рина

Мама (6 клас)


“Атмосферна” стала нашим вибором) Відмінна комунікація, подача матеріалу, термін здачі. Відучилися цей рік у 6 класі легко та цікаво.

Марина Колос

Мама (7 клас)


Навчальний рік у новій школі завершено 🏫, позаду 7-й клас. Усі контрольні здано, чекаємо на табель. Мій перший рік без стресу, негативу до школи та поборів на штори 🤣 А що так можна було? Знаєте, а я таки пишаюся собою! Це було, без заперечень, одне з найважливіших, доленосних, важких рішень. Я переступила через осуд оточуючих, але вчинила на користь моєї дитини - перевела її до нової школи, до дистанційного закладу “Атмосферна школа”. Це, повірте, дійсно крок у майбутнє. Цей рік прожили не в режимі “лінивий учень і зла мати”, ми були командою в дивовижному освітньому просторі. Уперше школа викликає в мене таке захоплення та глибоку повагу: від керівників та вчителів до адміністратора. Я жодної секунди не шкодувала, що Аліса тут навчається! Я пишаюся цим☺️ і @atschool.com.ua дякую всій команді 🙏! З вами цікаво (буду відвертою, я теж уроки підглядаю☺️) і легко. Процвітання вам та розвитку! До зустрічі в новому навчальному році.

Хорошая Юлія

Мама (6 клас)


Ви часто мене питаєте, як наші успіхи на домашньому навчанні 📚. Ще рано робити якісь висновки, та й, загалом, я сама наразі не бачу цілісної картини. Ми ще не вийшли на виконання завдань день у день (бо пізніше почали), але, звичайно, Маша не сильно через це і турбується. Контрольні роботи не прості, часом не вистачає виділеного часу, щоб відповісти на всі запитання. У звичайній школі вона була відмінницею. Але коли запитую, чи подобається тут, Маша з упевненістю відповідає: “ТАК!” Математику ловить, додаткових занять не потребує, а от з українською .... швидше за все, потрібен буде вчитель. Але я все ж думаю, що їй просто не подобається цей предмет, тому вона його ігнорує (я теж мови не любила). Зате дуже багато часу доня присвячує себе творчості - і це приносить їй задоволення. А я щиро радію за неї.

Інші пакети

Пакет
“Учень 5-11 класи”

Станьте учнем середніх і старших класів Атмосферної школи й отримайте свідоцтва про здобуття базової та повної загальної середньої освіти державного зразка.

Дізнатись більше

Пакет
“З Україною в серці”

Отримайте український документ - свідоцтво державного зразка - де б Ви не були! Навчайтесь у закордонній та українській школі одночасно без перевантаження дитини. Офіційне зарахування закордонних оцінок до української навчальної програми.

Дізнатись більше

Пакет
“Екстерн”

Навчайтеся у власному темпі й отримайте свідоцтво державного зразка з мінімальною кількістю оцінювань.

Дізнатись більше

Пакет
“Слухач”

Покращуйте свої знання за допомогою дистанційних можливостей: отримайте доступ до всіх навчальних матеріалів без зарахування до школи.

Дізнатись більше

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію

Замовити безкоштовну консультацію

«Атмосферна Школа» — єдиний в Україні заклад із дистанційною формою навчання за очною програмою для учнів 1-11 класів. Маємо ліцензію та гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» на платформі. Дитина легко адаптується до дистанційної форми навчання завдяки цікавим навчальним матеріалам, розробленим педагогами школи. Учень вибирає зручний формат. Онлайн-уроки для 1-4 класу та інших школярів будуються з урахуванням п’ятьох компонентів: змістовного конспекту педагога, відеопрезентації з високою якістю озвучування та зображення, тесту для самоперевірки, завдання для самостійного опрацювання і додаткових матеріалів у вигляді понад 400 електронних підручників та посилань на корисні ресурси.  У 1-4 класах онлайн-уроки передбачають постійний супровід досвідченого педагога. Дитина навчається у прийнятному ритмі, залишаючи час на хобі. Дистанційне навчання в «Атмосферній школі» розвиває відповідальність і самостійність. Детальні звіти успішності наочно демонструють оцінки, інформують про пройдені уроки. Батьки й учні можуть вчасно скоригувати підсумковий бал з відповідного предмета. У звіті наведено оцінки за тести, контрольну роботу, будь-який інший вид навчальної діяльності. Дистанційне навчання — унікальна можливість для учнів початкових класів отримати загальну середню освіту в атмосфері, яку створюють вони самі. Вибирайте відповідний пакет, вносьте оплату і вдосконалюйтеся, а в цьому допоможуть педагоги «Атмосферної школи».

This will close in 0 seconds