Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Attendee Package

Sale

Learn at the previous year’s price:

750 UAH/month

The offer is valid till July 22, 2022. New price from 23.07 – 1500 UAH/monthLearn at the previous year’s price:

750 UAH/month

The offer is valid till July 22, 2022. New price from 23.07 – 1500 UAH/month

Choose the Attendee Package package to

Get 24/7 access to digital lessons during the entire school year as well as during the summer

Catch up on studying any subjects of the school curriculum

Поглиблене вивчення англійської мови

Prepare for tests and exams in your school

Examine and deepen your knowledge of the school curriculum

Опанування сучасних цифрових технологій

Having selected the Attendee Package, the student gets access to

  • learning materials that fully comply with the full-time curriculum
  • student performance reports for both students and parents
  • the most convenient and technological platform for distance learning in Ukraine
  • the only educational platform and educational institution in Ukraine that is recognized by the ICDE association

The structure of a typical lesson at Atmospheric School

  • professionally voiced video presentations
  • summary notes from our teachers
  • self-assessment tasks
  • tests for self-examination in each lesson

[]

Для учнів 0-11 класів

·Індивідуальний супровід (вчитель та ментор на кожному уроці);


·У вартість навчання входять всі необхідні освітні матеріали (від олівця до комп’ютерів);


·Можливість вибору харчування (для алергіків, вегатеріанців та ін.);


·Безперервність навчання (доступ до платформи 24/7).


від 19000 грн./міс.

Отримати консультацію

[]

1

1. Цікава інтерактивна платформа, сучасно обладнаний простір.

2

2. Позашкільні активності та гуртки за інтересами

3

3.Підтримка вчителів та менторів на кожному етапі зростання.

Our students' and their parents' reviews

Альона Літвінова

Мама 4 і 7 клас, Оболонь


Школа - коли ми чуємо це слово, відразу спадає на думку - щоденники, гучний дзвінок, тонни підручників, шалені обʼєми інформації. Так, от це все не про нашу школу. Наша школа- це про комфорт, затишок та турботу. Невеликі класи, атмосфера довіри та поваги до дітей, сучасні методи викладання та цікаві форми подачі матеріалу. Викладачі та ментори, які не тільки навчають предметів, а зацікавлюють дітей, вчать працювати у колективі, розвивають здібності та якості кожного школяра. Навчають не соромитись висловлювати свою думку, робити помилки та доводити почате до результату. Зворотній зв’язок та комунікація із з батьками на вищому рівні. Вчителі дають вичерпну інформацію про дітей та їх справи, відгукуються на будь які прохання. Школа швидко реагує на вирішення проблем та підлаштовується до сьогоднішніх реалій (пандемія, війна, блекаут), є можливість комфортного дистанційного навчання. А рівень організації незабутніх моментів просто неймовірний, починаючи із організації дня знань до випускного. До вас на урок колись приходив викладач- Королева Пітьми на Halloween, чи дозволяли спати на подушці під час уроку літератури у «день піжам», а влаштувати вечірку- ночівлю у школі. Дітям точно буде що згадати після закінчення школи. Хочу подякувати вам, за те, що мої діти із задоволенням біжать у школу.

Марина Вакуленко

Мама 7 і 1 клас, Оболонь


Добрий день! Не побоюся порадити всім цю школу) Вже 4й рік дитина ходить з задоволенням) це школа, де дитина отримує не лише якісні знання, а й якісне спілкування, люблячих вчителів, класних друзів і правильний приклад спілкування і вирішення будь яких питань і проблем. Вчителя завжди на зв’язку, саме те місце де піклуються про твою дитину, про її знання та моральний стан))) В цьому році і молодша донька йде в школу, і я як ніколи спокійна і точно знаю що їй там буде затишно, спокійно і весело, а в такій атмосфері і навчання йде як по маслу))) Велике дякую всім вчителям , а особливо директору Олені, яка змогла організувати і зібрати такий класний колектив ❤️❤️❤️

Кирпа Олена

Мама 1 клас, Березняки


Вітаю . Хочу поділитися своїми враженнями та дати feedback моєї Єлі . Донька прийшла в жовтні до школи . Те, якою свідомою вона стала за ці півроку, аж не по собі . Вона постійно говорить англійською) Єля ходить до першого класу і це було моє одне з найкращих рішень - піти до вас. Якби ж усі так ставилися до дітей та їх освіти)

Юлія Мартиненко

6 клас, Березняки


Дитина навчається в школі з першого класу , вже 6 років. Очікування = реальність

Вікторія Тюріна

8 клас, Березняки


Доброго дня! Хочу поділитися нашим враженням про школу. Мій син навчається вже 4 рік. До цього він навчався в іншій приватній школі. Мій син аутист. Дуже своєрідний... З ним інколи буває дуже складно. Але це не проблема для чудових педагогів.В іншій школі за 4 роки його не змогли навчити... Він 4 роки загубив.... Дуже погано читав, майже не писав. У вашій школі поставились не байдуже!!! І мій син наздогнав своїх однолітків!!! Мені дуже подобається відношення і підхід в школі!!! Мені подобається, що до мого сина ставляться як до усіх дітей, оцінки він получає які заслуговує і в школі зацікавлені щоб мій син добре вчився, тому завжди з ментором зв'язок. Я щиро дякую нашому ментору Ольгі і всім викладачам, школі!!!! Дякую що ви в нас є!!!! 🙏🙏🙏💖💖💖

Зоя Базова

Мама 2 клас, Оболонь


Коли на Оболоні відкрилась ця школа, ми одразу її обрали для першої дитини із-за інноваційної концепції: засновники обіцяли безпечне заохочуюче до навчання середовище для розвитку навичок цифрової грамотності, програмування, STEM тощо. Але почались буремні часи, після Революції Гідності ми поїхали на декілька років з України, і коли повернулись, дитина пішла вже в 2-й клас. Даринка швидко адаптувалась. В школі вона пережила перші яскраві епізоди свого соціального життя, знайшла друзів.

Леся Панченко

Мама 6 клас, Оболонь


Наша школа. Це фантастична реальна реальність, яка існує. І я тим людям, які її створили, керують та навчають, розвивають дуже дякую!!! Трохи ретроспективи. Вересень. Звичайна державна київська школа. Я у розпачі, бо син не бажає ходити в школу, часто хворіє. Жовтень. Син сказав, я більше взагалі не піде у школу. Тут мій відчай сягнув апогею. І ми вирішуємо іти до вас. Травень. Син сам ходить до школи. Сам робить презентації. Отримує визнання , високі бали з навчання. Почав читати книги. Читає. Ми купуємо нові, і нові. Спілкується з друзями. Плете мандали. І ще купу активностей, проектів реалізує. Його та й мій світ змінився. Я в захваті. Щасті. Задоволенні. Вдячна неймовірно!!! Рекомендую кожній дитині вчитися та жити в такому оточенні , навчатися та розкривати свої таланти.

Олексій Сологуб

Тато 3 клас, Березняки


Ми з Вами! Для нас, як і для Вас це дуже важливо. Дякуємо за навчання і повагу до учнів. Акцент на англ і іспанську мови. Ну і звісно підтримку в творчих проявах!

Atmospheric School is the only distance school that teaches according to the study plans of a full-time school. Our goal is to make distance education interesting and accessible to everyone. The “Hearer” package at our online school allows students to combine two forms of acquiring education: distance and full-time studying. All lesson materials comply with the program and curricula approved by the Ministry of Education and Science of Ukraine. Each lesson is a set of useful and unique components: a video presentation that is professionally voiced; summary notes that briefly and accurately explain the material of each lesson; test for self-examination; as well as tasks for self-study. All digital materials are copyrighted and available to our students 24/7 during the entire school year. Each “Hearer” of the Atmospheric School has a unique opportunity to take online tests and written exams, which can by checked by our teachers by request. That is why the “Hearer” package in a distance school provides an opportunity to prepare for tests in a full-time school, STA and EIT. This is an ideal simulator for any student who wants to deepen their knowledge of the school curriculum. Distance learning with the “Hearer” package is a conveniently-priced and high-quality alternative to a tutor for students who study in 5-11 grades.Atmospheric School is the only distance school that teaches according to the study plans of a full-time school. Our goal is to make distance education interesting and accessible to everyone. The “Hearer” package at our online school allows students to combine two forms of acquiring education: distance and full-time studying. All lesson materials comply with the program and curricula approved by the Ministry of Education and Science of Ukraine. Each lesson is a set of useful and unique components: a video presentation that is professionally voiced; summary notes that briefly and accurately explain the material of each lesson; test for self-examination; as well as tasks for self-study. All digital materials are copyrighted and available to our students 24/7 during the entire school year. Each “Hearer” of the Atmospheric School has a unique opportunity to take online tests and written exams, which can by checked by our teachers by request. That is why the “Hearer” package in a distance school provides an opportunity to prepare for tests in a full-time school, STA and EIT. This is an ideal simulator for any student who wants to deepen their knowledge of the school curriculum. Distance learning with the “Hearer” package is a conveniently-priced and high-quality alternative to a tutor for students who study in 5-11 grades.

This will close in 0 seconds