Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

Ми працюємо над собою

Ми постійно прагнемо підвищувати якість освіти. Будемо раді почути Ваші зауваження та пропозиції.

Contact us

Знайомтесь! Це провідні фахівці "Атмосферної школи".

Tetiana Serebrianska

Headmaster

Zahar Symchych

Deputy Director for Development

Igor Mikhaylyuk

Head of IT development

Vadim Muntianu

Deputy Director for Educational and Methodological Work

Ірина Єзан

Керівниця освітнього напрямку "Атмосферної школи"

Lyudmila Aydarova

Head of the Biology Department

Tetyana Ilienko

Head of the Ukrainian language Department

Tetyana Tsybulina

Head of the Physics Department

Natalia Lysak

Head of the Arts Department

Evgenii Varzar

Head of the Informatics Department

Tatiana Kharlamova

Head of the English Department

Олена Земцова

Керівниця кафедри математики

Ольга Єременко

Керівниця кафедри початкової школи

The main components of our success

We have built a school that perfectly combines a motivating format for presenting the material, a well-thought-out and informative analytical unit in the parent's account and a team of creative teachers.

Material mastering system
5 elements in each lesson: video presentation, reference summary, tasks for independent work, additional materials and a test for self-examination. This system enables you to study, master and review the material in different ways.
Students’ motivation and parents’ awareness
Flexible grading system makes it possible to anticipate and improve the student’s final score. It is based on the exam results as well as additional grades that are given for self-assessment tests, laboratory works, essays, and other independent works. Analytics in the parent's office allows you to follow the student’s progress.
Constant improvement
We never stop working on improving our content. Our entire team works daily to develop and implement new methods, approaches to teaching distantly and ways of conducting interdisciplinary projects.
We teach how to study
We teach children to work with information and master the skills needed for further education in university and adult life. First of all, it is a question of time management and the organization of workflow. The student decides for himself/herself when it is convenient for him/her to study.
Team of teachers
Our teachers are a team of like-minded people with international work experience, scientific degrees and an incredible ability to communicate with children in a language they understand - in social networks, with the help of blogs, they know how to motivate and fall in love with their subject. And team interdisciplinary projects help students develop communication skills.

Atmospheric school on the world map. Membership in international organizations

For students of the Atmospheric School, it is an opportunity to cooperate with foreign institutions and continue their studies at the world’s best universities and colleges.
Atmospheric School became the first and only educational institution in Ukraine to join the International Council for Open and Distance Education (ICDE). Membership in this organization opens up incredible prospects for international cooperation for students and teachers of our school.
Founded in the 1930s, ICDE brings together more than 200 educational institutions from more than 80 countries, headquartered in Oslo, Norway.
In cooperation with ICDE, our students will be able to participate in various joint international projects and choose the best universities in the world to continue their studies. And teachers will have the opportunity to share experiences with foreign colleagues, involving students from around the world to work on various joint programs.

Atmospheric School Online and Offline We are not limited to distance learning. Interesting offline projects constitute an opportunity to explore interdisciplinary connections and make friends with classmates.

Про нашу школу

Атмосферна Школа – інноваційний проект у галузі дистанційної освіти в Україні від компанії ENSOF – найбільшого українського розробника та виробника шкільного обладнання для STEAM та інклюзивної освіти з 10-річним досвідом роботи на українському та міжнародному ринках. Ми розуміємо важливість якісної освіти та необхідність її доступності для кожного. Працюючи над Атмосферною Школою, ми, перш за все, зробили формат максимально цікавим та мотивуючим до навчання. Для цього ми використовуємо виключно авторські навчальні матеріали, що є інформативними та зрозумілими для сприйняття. Безліч відеоматеріалів, а саме відеолабораторні роботи з природничих наук, наочно та лаконічно демонструють вивчений матеріал, а нестандартна форма викладання викликає інтерес до подальшого навчання. Для тих, хто не впевнений, що варто вивчати не усі теми, ми створили мотиваційні ролики, які допоможуть дитині налаштуватися на ефективне навчання онлайн. Ми цінуємо індивідуальність, тому розкладом онлайн занять в Атмосферній Школі учень керує сам. Дистанційне навчання у власному ритмі дає можливість поєднувати школу з хобі та особливостями стилю життя саме Вас та Вашої дитини. Ми завжди на зв`язку, а наші вчителі готові допомогти учням із засвоєнням матеріалу уроків, поясненням тестів для самоперевірки та обговоренням результатів контрольних робіт. Наша ліцензована дистанційна школа створює умови отримання найкращої освіти онлайн саме для Вашої дитини! Атмосферна Школа Створи свою атмосферу навчання.

Про нашу школу

Тетяна Серебрянська

Директор Атмосферної Школи Тетяна Серебрянська

Our students' and their parents' reviews

Ярченко Руслана

Мама (11 класс)


За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Пшенична Юлія

Мама (11 клас)


Дочка навчається в “Атмосферній школі”, усе подобається. Вражає спокійний процес навчання, чітка платформа, відеоуроки, підготовка до ЗНО з усіх обраних предметів, педагоги - професіонали, закохані у свій предмет) Як мамі, мені подобається дієвий контроль про успішність та проходження матеріалу, який отримую на пошту щотижня у вигляді звіту. У школі на високому рівні організація процесу, адже навіть адміністратори та завуч залучені до навчання моєї дитини. Навчальний рік минає спокійно та комфортно.

Алла Ромашка

Мама (7 класс)


Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Олександра Соколова

Мама (7 клас)


Мама з татом майже весь рік не нервувалися, хіба що під час написання останніх контрольних, виконуючи їх разом із сином перед канікулами. А так, дуже раді, що вчилися саме з вами, бо не доводилося виштовхувати малого з дому до школи о 8-й ранку. Взагалі він став самостійним: сам сідав, коли були час і бажання, вмикав уроки і виконував завдання без нагадувань. 😍

Марина Кузьмина


Дитина весь рік займалася САМА, без нагадувань та з інтересом! Почав отримувати вищі оцінки, а головне - віру в себе; тепер знає точно, що все під силу!!

Білоусова Світлана


Школа супер! Дитина дуже задоволена процесом навчання. Подобається подача матеріалу: все зрозуміло, лаконічно і цікаво. Адміністрація та педагоги на постійному зв’язку з учнями і батьками. Рекомендуємо!!!

Жанна Косенко


Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Марина Колісніченко

Мама (7 клас)


Так, рекомендую! Дуже вигідний формат навчання. Дитина займається у своєму темпі та в зручний час. Моя семикласниця, як і я, – сова. Їй комфортно працювати у вечірній час. Відповідно до формату навчального закладу, теми можна проходити стільки разів, скільки потрібно. У старій державній школі мене турбувало ставлення вчителів до учнів, адже неодноразово були випадки глузування, приниження. Крім того, часто змінювалися вчителі (за 5 і 6 клас змінилося 4 вчителі математики), що негативно впливало на знання. Нарешті цього немає! За перевірену контрольну роботу вчитель хвалить, - і це дуже приємно. Чи було страшно переходити на дистанційне навчання? - Так, було. Довго обмірковувала та вирішувала. Довго вибирала серед представлених шкіл. Чому саме “Атмосферна школа”? Ми з донькою спробували демо-версії кількох шкіл. Тут найзручніший формат. Нескладна структура уроку: відеолекція, конспект, література, завдання для самоперевірки та тест – все на одній сторінці. Інтуїтивно зрозуміле меню та приємний інтерфейс. Чи шкодую я про своє рішення? Жодної секунди не шкодувала! Зараз я бачу, що вчинила правильно. А питання щодо соціалізації вирішуються гуртками та спілкуванням з однолітками, з якими давно товаришує моя дитина. “Атмосферна школо”, я вам вдячна та бажаю процвітання!

This will close in 0 seconds