Як отримати місяць безкоштовного навчання? 👉Читай тут
hamburger

З Україною в серці Pro

Пропозиція для українців за кордоном

 • Офіційне перезарахування оцінок закордонної школи
 • Матеріали з усіх предметів українською мовою
 • Дистанційне навчання в українській школі в зручний день та час
 • Свідоцтво про освіту державного зразка
 • 1-11 класи

Ексклюзивна пропозиція

Атмосферна школа є єдиною ліцензованою школою, яка має право перезараховувати оцінки, що здобуті учнями у закордонних закладах освіти, в межах спільної реалізації з Міністерством освіти і науки України, Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» унікального інноваційного освітнього проєкту (наказ МОН України № 16 від 11.01.2022).

Пакет
«З Україною в серці PRO»
від 7950 грн. за семестр

Стати учнем
 • Офіційне навчання в українській школі з отриманням документа державного зразка
 • Необхідність вивчати предмети лише українського сегмента освітньої програми
 • Доступ до матеріалів у будь-який день та час
 • Одна річна контрольна робота з українських предметів
 • Перезарахування оцінок закордонних шкіл без обов’язкової додаткової атестації або одна річна контрольна робота з необхідних предметів для визначення освітнього рівня
 • Базова менторська підтримка

Що чекає на учня в Атмосферній школі

 • Офіційне навчання в українській школі з отриманням документів державного зразка
 • Офіційне перезарахування оцінок закордонної школи або одна річна контрольна робота з предмету для визначення освітнього рівня учня
 • Необхідність вивчати предмети лише українського сегменту освітньої програми (українська мова, література, історія тощо)
 • Одна річна контрольна робота з предметів українського сегмента освітньої програми
 • Мінімальне додаткове навантаження на учня
 • Доступ до матеріалів з усіх предметів навчальної програми у будь-який день та час
 • Якісний контент від топвикладачів країни
 • Озвучені відеопрезентації тривалістю до 15 хвилин
 • Конспекти від учителів, де викладено найважливіше
 • Тести для самоконтролю з автоматичною перевіркою та миттєвими підказками з поясненням неправильної та правильної відповідей
 • Професійні відео лабораторних та практичних робіт, додаткові матеріали
 • Сучасна платформа покоління 3.0
 • Учнівський та батьківський кабінети
 • Інтуїтивно зрозумілий сучасний інтерфейс
 • Можливість перегляду матеріалів у будь-який день та час
 • До 30 онлайн консультацій на місяць
 • Можливість вивчення будь-яких предметів українською мовою
 • Відображення відсотків перегляду навчальних матеріалів
 • Відсутність оплат за додаткові послуги: виготовлення свідоцтва, складання ДПА в 4, 9 та 11 класах, ведення особової справи
 • Доступ до навчальних матеріалів під час усіх канікул
 • Через call centre
 • Онлайн
 • Офлайн
 • Для приєднання до навчання потрібна довідка закордонного навчального закладу з переліком предметів, що вивчаються
Що чекає на учня в Атмосферній школі

Наші вчителі

land_app_experts_img

Керівник
кафедри біології

Людмила Айдарова

Відеопривітання

Магістр біології, авторка методичного посібника по роботі з цифровими лабораторіями та дидактичних матеріалів для українських та закордонних закладів освіти.

land_app_experts_img

Керівник
кафедри мистецтва

Наталя Лисак

Відеопривітання

Учасниця відеопроєкту "Terra Bukovyna - мистецькі магніти" та мистецької місії Академічного симфонічного оркестру.

land_app_experts_img

Керівниця
кафедри географії

Ірина Єзан

Відеопривітання

Учитель географії. Має 20-річний досвід викладання в школі. Її учні неодноразово ставали переможцями міських та обласних олімпіад. Найвищий бал, отриманий на ЗНО учнями, становив 195,5. Активна учасниція різноманітних заходів для освітян від EdCamp Ukraine, «Освіторія» тощо.

land_app_experts_img

Керівник кафедри української мови та літератури

Тетяна Ільєнко

Учасниця програми "Лідер у мені" ( Франклін Кові ED), успішно пройшла навчання "Сучасні стандарти інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами" ( Мішель Хені, Емі Хенреді) та навчання Additional Basic Qualification in Junior (Queen`s University Kingston, Ontario, Canada).

land_app_experts_img

Керівник
кафедри інформатики

Євген Варзар

Автор курсу відеозанять з табличного процесора та олімпіадних завдань з інформаційних технологій.

land_app_experts_img

Керівник
кафедри фізики

Тетяна Лисицька

Відеопривітання

Отримала міжнародний освітній грант Historical Biographical Institute. Учасниця міжнародної програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників "Разом із Визначними Лідерами Сучасності".

land_app_experts_img

Керівниця
кафедри англійської мови

Валерія Гах

Дипломований викладач англійської мови. Має сертифікат First Certificate in English, Council of Europe Level B2 (FCE b2). Активний учасник конференції “ FUNDUMENTAL AND APPLIED RESEARCH IN THE MODERN WORLD”.

Замовити консультаціюПриклади уроків


Як проходить навчання


Приклади уроків 1 клас


Приклади уроків 2 клас


Приклади уроків 3 клас


Приклади уроків 4 клас


Приклади уроків 5 клас


Приклади уроків 6 клас


Приклади уроків 7 клас


Приклади уроків 8 клас


Приклади уроків 9 клас


Приклади уроків 10 клас


Приклади уроків 11 клас

Долучитися

Атмосферна школа в цифрах

Атмосферна школа в цифрах

10 000+

учнів

Атмосферна школа в цифрах

26 000+

авторських навчальних матеріалів

Атмосферна школа в цифрах

100%

позитивних відгуків батьків та дітей

Атмосферна школа в цифрах

13

країн ми охоплюємо, в яких зараз живуть та навчаються наші учні

Відгуки

Наші учні та їхні батьки діляться своїми враженнями від навчання в Атмосферній школі

Яна Литовченко


Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує🥰 Це був чудовий навчальний рік❤️

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)


Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли ;) І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)


За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Учениця


Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Ольга Косикова

Мама (8 клас)


Жанна Косенко


Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)


Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Алла


Дочь учиться в этой школе, у неё появилось больше свободного времени на секции, кружки, отдых. Можно заниматься удалённо, посмотреть урок в записи. Я считаю, что сделала правильный выбор. Дочь очень рада новой школе.

Векарева Рина

Мама (6 клас)


Атмосферная стала нашим выбором) Отличная коммуникация, подача материала, сроки сдачи. Отучились этот год, 6 класс.

Марина Колос

Мама (7 клас)


Учебный год в новой школе завершен 🏫 позади 7 классов. Все контрольные сданы, ждём табель. Мой первый год без стрессов, негатива к школе и поборов на шторы🤣 А что, так можно было? Знаете, без лишней скромности я горжусь собой! Я приняла одно из самых важных и судьбоносных, тяжелых решений, переступила через осуждения в интересах моего ребенка. И перевела её в новую школу. Это шаг в будущее. Этот год мы были не ленивый ученик и злая мать, мы были командой. В удивительном образовательном пространстве. Впервые школа у меня вызывает восторг и глубокое уважение от создателей школы и учителей до администратора. Я ни секунды не жалела, что Алиса здесь учится! Я горжусь этим☺️ @atschool.com.ua спасибо всей команде 🙏! С вами интересно (я тоже уроки подсматриваю☺️) и легко. Процветания вам и развития! До встречи в новом учебном году.

Хорошая Юлия

Мама (6 клас)


Вы часто меня спрашиваете, как наши успехи на домашнем обучении 📚 Ещё рано делать какие-то выводы, да и в целом я сама ещё не вижу целостной картины 📈 Могу сказать одно, оказалось не так уж просто, как думалось🙄 Объём информации довольно таки большой, сейчас мы ещё не вышли на выполнения заданий день в день(так как позже начали), но конечно Маша не сильно и утруждается. Контрольные работы не простые и порой не хватает выделенного времени, чтобы ответить на все вопросы.В школе она была отличницей.На домашнем есть и 8-ки (если что, меня оценки не волнуют) Но задавая вопрос-всё ли тебе нравится? Маша с уверенностью отвечает ДА! Математику ловит, и в дополнительных занятиях не нуждается, а вот с украинским....скорей всего нужен будет Учитель.Но я больше склоняюсь, что ей просто не нравится этот предмет и она его игнорирует(я тоже языки не любила) Зато очень много времени посвящает себя творчеству, тому, что доставляет ей удовольствие.И я искренне рада за неё.

Інші пакети

Пакет
“Учень 5-11 класи”

Станьте учнем середніх і старших класів Атмосферної школи й отримайте свідоцтва про базову та повну загальну середню освіту державного зразка.

Дізнатись більше

Пакет
“Початкова школа”

Навчайтеся в Атмосферній початковій школі за зразком очної школи з повним супроводом учителя або самостійно в зручний час.

Дізнатись більше

Пакет
“Екстерн”

Навчайтеся у власному темпі й отримайте свідоцтво державного зразка з мінімальною кількістю оцінювань.

Дізнатись більше

Пакет
“Слухач”

Покращуйте свої знання за допомогою дистанційних можливостей: отримайте доступ до всіх навчальних матеріалів без зарахування до школи.

Дізнатись більше

Залишилися питання?

Замовте безкоштовну консультацію

Замовити безкоштовну консультацію

This will close in 0 seconds