Увійти

Український освітній бастіон

БЕЗКОШТОВНЕ дистанційне річне оцінювання
для всіх школярів, які знаходяться
на тимчасово окупованих територіях.
Повний доступ до всіх учбових матеріалів до кінця літа 2022.
Цей рік не повинні відняти у наших дітей!

#Навчайся за будь-яких обставин!

Обирай свою форму навчання

Пакет "Учень"
Стань повноцінним учнем Атмосферної школи й отримуй свідоцтво про загальну базову середню освіту державного зразка.
Пакет "Слухач"
Покращуй свої знання за допомогою дистанційних можливостей: отримай доступ до всіх навчальних матеріалів без зарахування до школи.
Пакет "Екстерн"
Навчайся у власному темпі й отримуй свідоцтво державного зразка з мінімальною кількістю оцінювань.
Для закладів освіти
Освітні рішення для навчальних закладів, дитячих будинків, національних меншин та партнерів Атмосферної школи

Атмосферна школа це:

+0

відеопрезентації

стисло та влучно пояснять необхідний матеріал уроку за 15 хвилин

+0

тестів для самоперевірки

тестів для самоперевірки допоможуть підготуватися до контрольних і підвищити оцінку

+0

лабораторних і практичних роботи

мотивують і допоможуть учневі у вивченні природничих дисциплін

+0

інший навчальний елемент

за бажанням учня дозволять поглибити знання з будь-якої теми

Навчання повинно бути цікавим.
Ми вчимо так:


Як користуватися платформою


Відеолабораторні та практичні уроки


Приклади уроків 5 клас


Приклади уроків 6 клас


Приклади уроків 7 клас


Приклади уроків 8 клас


Приклади уроків 9 клас


Приклади уроків 10 клас


Приклади уроків 11 клас

Урок, який не залишить нікого байдужим

Кожен урок в Атмосферній школі складається з п’яти частин: професійно озвученої відеопрезентації, опорного конспекту, тестів для самоперевірки, завдань для самостійного виконання та додаткових матеріалів, а також відеолабораторної роботи (для природничих наук), робочих зошитів, безкоштовних е-підручників, тощо. У такому онлайн-уроці кожен знайде щось цікаве для себе!

Спробувати безкоштовно

Відеолабораторні роботи

З відеолабораторними роботами кожен учень зможе відчути себе учасником наукового експерименту й побачити, як він відбувається, у найменших деталях. А після цього записати свої спостереження у робочих зошитах від Атмосферної школи. Природничі науки в нашій школі надзвичайно захопливі!

Спробувати безкоштовно

Навчання, що мотивує

Завдяки нестандартному підходу до оцінювання знань учня, навчання більше не спричиняє стрес, адже набірна оцінка дає змогу спрогнозувати та вчасно скорегувати підсумковий бал. Набірна оцінка складається з результатів обов’язкових контрольних робіт та виконаних за бажанням: тематичних тестів, тестів для самоперевірки (що є невід’ємною частиною кожного уроку), і виконаних самостійних робіт, як-от лабораторних, практичних, диктантів, творів, віршів напам’ять тощо.

Спробувати безкоштовно

Особистий кабінет учня

Навчальна онлайн-платформа Атмосферної школи зрозуміла й проста у використанні. Особистий кабінет учня містить усі необхідні навчальні онлайн-матеріали, звіт оцінок, що допоможе спрогнозувати та вчасно скорегувати підсумковий бал, електронний табель, календар, рекомендований розклад уроків, можливість зв’язку з вчителями та ще багато іншого, що робить дистанційну школу такою зручною.

Спробувати безкоштовно

Батьківський кабінет. Прості оплати, жодних прихованих платежів

Батьківський кабінет надає змогу відстеження прогресу та якості навчання дитини, детальних звітів оцінок, вивчених уроків і їхніх елементів, результатів контрольних робіт і тестів для самоперевірки, а також можливість перевірити середній бал учня по кожному предмету, скорегувати та покращити його підсумковий бал. У батьківському кабінеті ви можете оплатити навчання онлайн і переглянути історію попередніх оплат. Жодних прихованих платежів!

Спробувати безкоштовно

Керуй своїм навчальним розкладом

Отримавши доступ до навчальних матеріалів Атмосферної школи, ви зможете переглядати онлайн-уроки необмежену кількість разів у будь-який зручний для вас час. Дистанційна школа дає повну свободу у керуванні навчальним процесом вашої дитини.

Спробувати безкоштовно

Вчителі завжди на зв’язку

Наші вчителі завжди готові допомогти учням дистанційної школи із засвоєнням матеріалу онлайн-уроків, поясненням тестів для самоперевірки та обговоренням результатів контрольних робіт. Зв’язок із учителями можливий через особистий кабінет учня на навчальній платформі онлайн-школи у вигляді особистих чатів і групових консультацій, які організовує дистанційна школа на постійній основі.

Спробувати безкоштовно

Свідоцтво про здобуття середньої освіти

Отримайте свідоцтво державного зразка, навчаючись у персональному ритмі! Більше не потрібно підлаштовуватися під школу очної форми навчання та її розклад, тому що Атмосферна школа є ліцензованим закладом дистанційної освіти в Україні.

Дізнатись більше

Ліцензія та свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти

З повною версією ліцензії на право провадження освітньої діяльності в Україні у сфері базової та повної загальної середньої освіти для 1-11 класів можна ознайомитися нижче. Ліцензія надає Атмосферній школі право видачі свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти в Україні.

Дізнатись більше

Галерея нашої школи Перший випуск Атмосферної школи 2021, вручені учням їхні перші у житті випускні капелюхи, перші новини від учнів про успішне складання вступних екзаменів до вищих навчальних закладів та картина, на якій кожен причетний до цієї історії залишив свій відбиток долоньки.

Три кроки до навчання в атмосфері твоєї мрії

Зареєструйте себе й учня на навчальній платформі та оберіть клас навчання

Наш менеджер зв’яжеться з вами і допоможе оформити усі необхідні документи

Оплатіть навчання на платформі в один клік та пориньте в атмосферний світ знань

Залишилися запитання?

Дізнатись більше

Школа, яка визнана міжнародними стандартами дистанційної освіти

Атмосферна школа стала першим навчальним закладом в Україні, що приєднався до міжнародної спілки дистанційної освіти – ICDE. Ця міжнародна асоціація зі штаб-квартирою в Осло, Норвегія, об’єднує понад 200 навчальних закладів із більш ніж 80 країн світу. Для учнів Атмосферної школи членство у цій організації відкриває неймовірні перспективи в міжнародній співпраці, адже відтепер вони можуть брати участь у різноманітних спільних міжнародних проєктах і обирати для продовження навчання найкращі виші освітні зклади. А вчителі дистанційної школи мають можливість обмінюватися досвідом із закордонними колегами, залучаючи учнів з усього світу для роботи.Спробувати демо

Запрошуємо
до Атмосферної школи

Замовити консультацію

Тетяна Серебрянська

Директор Атмосферної Школи

Атмосферна Школа навчає дистанційно за очною програмою 1-11 класів, що повністю відповідає навчальній програмі, затвердженій МОН. Наша онлайн школа є ліцензованим освітнім закладом та має право надавати учням, що успішно склали іспити, свідоцтва про загальну середню освіту державного зразка. Навчальна платформа дистанційної школи містить всі необхідні інструменти для успішного навчання онлайн, а також забезпечує доступ до тисячі авторських навчальних матеріалів: відеоуроки, презентації, відео лабораторних робіт, тести для самоконтролю, онлайн підручники та інші додаткові матеріали. Кожен учень Атмосферної Школи має можливість створювати свій розклад та навчатися у тому ритмі, що необхідний саме йому, тож навчання онлайн надає необмежені можливості розвитку дитини у багатьох напрямках.